Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Atstatomasis serumas veido odai Steblanc STE888800042 su juodųjų sraigių ekstraktu, 50 ml

Prekės kodas: STE888800042
Steblanc, Pietų Korėja
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Po vieno lašelio oda pajus juodųjų sraigių poveikį.

Odos būklė atgimsta dėl sudėtyje esančių 80 % filtruotų juodųjų sraigių gleivių ir epidermio augimo faktoriaus.

Poveikis

Tai sraigių serumas, kurio 80 % sudėties sudarančios filtruotos juodųjų sraigių gleivės ir epidermio augimo faktorius stiprina natūralias odos funkcijas ir pašalina sudėtines problemas tokias, kaip odos problemų paliktas žymes, sausumą.

27 juodieji ingredientai tokie, kaip aliejinės kopūstpalmės vaisiai , šilkmedžio vaisiai, šeivamedžio uogos, turi antioksidacinį poveikį ir apsaugo odą nuo senėjimo, taigi ji tampa jaunesnė ir sveikesnė.

Dėl sudėtyje esančių sraigių gleivių juntamas didesnis lipnumas nei kituose serumuose, kuris suteikia gilų odos maitinimą.

Ši priemonė turi sertifikuotą raukšles mažinantį poveikį, padeda sumažinti nedideles odos raukšleles ir peptidų bei vitamino E dėka suteikia odai elastingumo.

Oda yra drėkinama ir maitinama, kadangi hialurono rūgštis suteikia drėgmės, o vitaminas E ir kakavmedžio ekstraktas suteikia reikiamą gilų odos maitinimą.

Sedulos vaisių ir granatų ekstraktai ramina žalingo aplinkos poveikio pažeistą odą ir apsaugo ją nuo tolimesnio dirgimino.

Pagrindinės sudedamosios dalys

Odos atstatymas - filtruotos juodųjų sraigių gleivės, vario tripeptidas-1, epidermio augimo faktorius;

Antioksidacinis ir senėjimą stabdantis efektas - „Juodasis kompleksas“ t.y. 27 sudedamosios dalys, tokios, kaip: imbiero, aliejinės kopūstpalmės vaisių, šilkmedžio vaisių, korėjietiškos juodosios avietės, šeivamedžio uogų, juodojo cukraus, kakavos, baklažano ekstraktai, medžio anglies milteliai, sepija ir t.t.

Drėkinimas ir maitinimas - Hialurono rūgštis, glicerinas;

Raminamasis poveikis – lotoso ekstraktas, auksuotojo kopčio ekstraktas;

Odos elastingumas – palmitolio pentapeptidas-4, granatmedžio ekstraktas, kakavmedžio ekstraktas, sedulos vaisių ekstraktas.

Naudojimas

Tepdami esenciją, paskirstykite nedidelį jos kiekį po visą veidą ir leiskite susigerti.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę