Klauskite, patarsime: +370 699 98937 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Blakstienų augimą skatinanti priemonė Refectocil Beauty Lash REF05821/KMS3080952

Prekės kodas: REF05821
RefectoCil, Austrija
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse
1-5 vnt.36_TAURAGĖ | Bažnyčių g. 3
1-5 vnt.28_ŠIAULIAI | PC „Šiaulių Akropolis“, Aido g. 8
1-5 vnt.29_PANEVĖŽYS | PC „Ryo“, Savitiškio g. 61
1-5 vnt.19_KAUNAS | Vilniaus g. 68

Prekės informacija

Paslaptingai ilgos blakstienos visiškai natūraliai!
• Leiskite savo akims tapti iškalbingomis. Naudodama „Beauty Lash“ blakstienų augimo stimuliatorių, jūs pagaliau turėsite blakstienas, apie kurias visuomet svajojote. Įrodyta, kad naudojant šią priemonę, blakstienos tampa ilgesnės, storesnės ir stipresnės.* (* Dermatologų instituto patvirtinta atliktų bandymų pagrindu. Bandymas buvo atliekamas 6 savaites, dalyvaujant 20 žmonių.)

• Visa paslaptis glūdi Karibų jūros koraluose Plexaura Homomalla. Natūrali medžiaga, randama Karibų jūroje augančiuose Plexaura Homomalla koraluose, stimuliuoja blakstienų šaknis ir suaktyvina blakstienų augimą.Prailginamas blakstienų augimo fazės laikas ir padidinamas augančių blakstienų skaičius. Bioaktyvi medžiaga stimuliuoja plaukų atsinaujinimo procesą, pagerina blakstienų plaukų struktūrą ir elastingumą.

Rezultatai pastebimi jau po 6-8 savaičių!
Jūsų blakstienos atrodys pastebimai ilgesnės, tankesnės ir stipresnės. Reguliarus naudojimas taip pat garantuoja žvilgesį ir sveiką išvaizdą.

Naudojimas:

• Naudokite „Beauty Lash“ blakstienų augimo stimuliatorių kiekvieną vakarą. Nusivalę makiažą, tepkite priemonę ant viršutinio akies voko kontūro. Tuomet užtepkite šiek tiek serumo ant viršutinių ir apatinių blakstienų galiukų. Užtenka tik vieno brūkštelėjimo teptuku. „Beauty Lash“ blakstienų augimo stimuliatorius tinka ir antakiams.

• Tepkite priemonę tik ant sveikos odos ir nedelsiant nutraukite naudojimą, jei pastebėsite netoleravimo požymių. Venkite patekimo į akis. Kadangi Plexaura Homomalla koraluose randama medžiaga yra natūralios kilmės, priemonė yra biologiškai artima kūnui ir organizmas ją utilizuoja greičiau, nei sintetines medžiagas.

• „Beauty Lash“ blakstienų augimo stimuliatoriaus sudėtyje nėra prostamidų, parabenų ar dirbtinių kvapniųjų medžiagų. Kliniškai patikrintas.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę