Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Makiažo kempinėlių rinkinys BeautyBlender All That Glitters BB23155, rinkinį sudaro: 2 vnt makiažo kempinėlių su dėklu

Prekės kodas: BB23155
Beauty Blender, JAV
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Makiažo kempinėlių rinkinys BeautyBlender „All That Glitters BB23155“, rinkinį sudaro: 2 vnt makiažo kempinėlių su dėklu

BeautyBlender“ makiažo kempinėlės – tai ypatinga naujovė makiažo pasaulyje! Tobulos formos, originalios, profesionalios priemonės nepalieka jokių nelygumų ant odos. Patentuota elipsės forma leidžia padengti makiažo priemonę tolygiai net ir sunkiai pasiekiamose veido vietose. Makiažo kempinėlės puikiai tinka makiažo pagrindo, drėkinamojo kremo bei serumo paskirstymui ant odos. Be latekso, nealergizuoja ir neturi kvapo.

Laikykite makiažo kempinėles patogiame apsauginiame „Blender Defender“ dėkle. Jis yra specialiai pritaikytas gerai oro cirkuliacijai, kad kempinėlės net ir būdamos dėkle puikiai išdžiūtų.

Naudojimas: prieš naudojant, kempinėlė yra sudrėkinama, todėl ji sugeria vandenį, bet ne makiažo priemones. „BeautyBlender“ makiažo kempinėlę naudokite įprastam sausos ar skystos makiažo priemonės (pudros, kremo, makiažo pagrindo, maskuoklio) paskirstymui. Po naudojimo išplaukite kempinėlę makiažo kempinėlių valikliu BeautyBlender „Solid“ ir įdėkite į apsauginį dėklą laikymui.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę