Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Plaukų dažai Crazy Color Anarchy Neon Orange COL002295, pusiau ilgalaikiai, 100 ml

Prekės kodas: COL002295
Crazy Colors, Didžioji Britanija

Kaina : 6.00
Prekės likutis nepakankamas!
Prekių likutis centriniame sandėlyje: >5 vnt.
Pristatymo trukmė 1-2 d.d.

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai Crazy Color „Anarchy Neon Orange“, 100 ml

Nemaišykite plaukų dažų su peroksidu. Norėdami įsitikinti, kad plaukų dažų spalva yra tokia, kokios tikitės, iš pradžių išbandykite priemonę ant nedidelio plaukų ploto. Siekdami geriausių rezultatų, priemonę naudokite ant šviesintų arba balintų plaukų.

Naudojimas: tolygiai paskirstykite priemonę ant ištrinktų, rankšluosčiu nusausintų plaukų (dėvėkite pirštines). Palaikykite apie 15-30 minučių ir tuomet kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Atidžiai perskaitykite įspėjimus.

Dėmesio: plaukų dažymo priemonės gali sukelti stiprias alergines reakcijas. Prieš naudojant priemonę reikia atlikti odos jautrumo testą. Negalima naudoti blakstienų arba antakių dažymui. Nėra skirta asmenims iki 16 metų. Laikinosios „Black Henna“ tatuiruotės gali padidinti alergijų riziką. Nenaudokite priemonės jeigu Jūsų veido oda buvo išberta, galvos oda yra sudirgusi, pažeista ar jautri, seniau patyrėte neigiamą poveikį dažydami plaukus, ar alerginę reakciją į „Black Henna“ tatuiruotę. „Crazy Colour“ pusiau ilgalaikiai plaukų dažai gali palikti dėmių.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę