Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Skysti plaukų dažai Philip Martin`s Color Split PM201012, 5.32 Light Violet Golden Blonde, 55 ml

Prekės kodas: PM201012
Philip Martin's, Italija

Kaina : 14.00
Prekės likutis nepakankamas!
Prekių likutis centriniame sandėlyje: >5 vnt.
Pristatymo trukmė 4-6 d.d.

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Skysti plaukų dažai Philip Martin's Color Split PM201012, 5.32 Light Violet Golden Blonde, 55 ml

Philip Martin's „Color Split“ skysti plaukų dažai pasižymi natūraliomis ir ypač veiksmingomis veikliosiomis medžiagomis. Plaukų dažų sudėtyje yra natūralių bambuko, medvilnės, ženšenio ir graikinių riešutų ekstraktų, kurie padeda palaikyti plaukų gyvybingumą bei užtikrinti jų drėkinimą. Šie skysti plaukų dažai išsiskiria lengvu naudojimu ir trumpesniu veikimo laiku. Tai leis jums eksperimentuoti su skirtingomis spalvų kombinacijomis ir išlaisvinti savo kūrybingumą. Sudėtyje nėra amoniako.

Naudojimas: tepkite ant švarių, sausų plaukų. Sumaišykite priemonę plastikiniame dubenėlyje. Nenaudokite metalinio dubenėlio. Praskieskite santykiu 1:1 su pritaikyta Philip Martin’s „Split Activator“ oksidacine emulsija. Palikite veikti 20–25 min. normalioje aplinkos temperatūroje. Nuskalavimas: pirmiausia nedideliu kiekiu šilto vandens sudrėkinkite plaukus ir juos pamasažuokite. Tuomet gausiai nuskalaukite šiltu vandeniu ir ištrinkite plaukus Philip Martin’s šampūnu.

Dėmesio: priemonė ore oksiduojasi, todėl sandariai uždarykite dangtelį. Įprastai priemonė yra skaidri, tačiau oksidavusis, ji tampa drumzlina ir nebetinkama dažymui.

Prieš naudojimą rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą.

Pastaba: oksidantas įsigijamas atskirai.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę