Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Plaukų šviesinamasis kremas Macadamia Oil Bleaching Cream MAM8150, 130 g

Prekės kodas: MAM8150
Macadamia, JAV
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse
1-5 vnt.08_VILNIUS | PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7a
1-5 vnt.32_ALYTUS | PC „Maxima XX“, Santaikos g. 34G
1-5 vnt.29_PANEVĖŽYS | PC „Ryo“, Savitiškio g. 61
1-5 vnt.14_KAUNAS | PC „Maxima Bazė“, Veiverių g. 150b

Prekės informacija

Plaukų šviesinamasis kremas Macadamia „Oil Bleaching Cream“, 130 g

Su naująja formule ir natūraliais makadamios ir argano aliejais, ši priemonė nustato naują plaukus šviesinančių produktų etaloną. Ji švelnesnė ir ne taip stipriai veikia plauko struktūrą. 6 šviesinimo lygiai pasiekiami lengvai, naudojant bet kokią techniką. Priemonė ideali dažyti sruogelėms, sluoksniams, visų plaukų balinimui ar perdažymui. Priemonę lengva naudoti, ji nevarva ir nesudžiūna naudojimo metu. Dėl natūralių aliejų plaukai ne taip pažeidžiami, tampa švelnesni, lengviau šukuojami ir stipresni.

Naudojimas: nemetaliniame inde 30 g šviesinamojo kremo sumaišykite su 45 g Macadamia oksidacinės emulsijos: 20 vol, jei norite švelnaus šviesinimo efekto (2-3 lygiais), 30 vol, jei norite vidutinio šviesinimo efekto (4-5 lygiais) arba 40 vol, jei norite stipraus šviesinimo (5-6 lygiais). Mišinį tepkite ant norimų plaukų sruogų. Palaikykite 15 – 50 minučių (15 min. jei laikoma po karščio šaltiniu). Rekomenduojame kartas nuo karto patikrinti šviesumo lygį, kuris priklauso nuo plaukų būklės ir tipo bei kambario temperatūros. Venkite sąlyčio su oda. Kruopščiai išskalaukite plaukus ir naudokite tinkamą šampūną.

Dėmesio: nenaudoti asmenims su jautria, pažeista, sudirginta ar patologijų paveikta galvos oda. Nenaudoti antakių ir blakstienų balinimui nes tai gali pažeisti akis. Kenksmingas prarijus. Dirgina akis, kvėpavimo takus, odą. Įkvėpus ar patekus ant odos, galimas padidėjęs jautrumas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti neperskaičius saugumo priemonių. Laikyti atokiau nuo karščio šaltinių. Jei būtų reikalingas medikų patarimas, išsaugokite priemonės pakuotę. Indelį laikykite stipriai užsuktą ir saugokite nuo drėgmės. Saugokite nuo patekimo į akis, ant odos ar ant drabužių. Dėvėkite apsaugines pirštines.

„Macadamia“ - žvilgantiems, sveikai atrodantiems, išpuoselėtiems plaukams.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę