Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Plaukų šviesinamieji milteliai Macadamia Oil Powder Bleach MAM8165, 500 g, mėlyni

Prekės kodas: MAM8165
Macadamia, JAV
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse
1-5 vnt.08_VILNIUS | PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7a
1-5 vnt.06_VILNIUS | PC „Ozas“, Ozo g. 18
1-5 vnt.14_KAUNAS | PC „Maxima Bazė“, Veiverių g. 150b

Prekės informacija

Šviesinamieji milteliai mėlynos splavos Macadamia „Oil Powder Bleach“, 500 g

Macadamia šviesinamieji milteliai pagaminti naudojant naują formulę, praturtinti makadamijos riešutų ir argano sėklų aliejais, pasižymi savo švelnumu plaukams, nėra stiprūs, kaip įprastiniai milteliai ir idealiai nušviesina plaukus iki 6 lygių, naudojant įvairias dažymo technikas. Idealiai tinka dažant sruogelėmis ar šviesinant visus plaukus, juos paprasta, lengva ir greita naudoti, jie nevarva ir neišdžiūsta per visą laikymo periodą. Natūralūs aliejai užtikrina mažesnį plaukų pažeidimą, plaukai išlieka minkštesni, lengviau šukuojami ir stipresni.

Naudojimas:
• nemetaliniame inde sumaišykite 30g Macadamia šviesinamųjų miltelių ir 45g oksidacinės emulsijos:
• 6% (20vol), jei šviesinate 2-3 lygiais,
• 9% (30vol), jei šviesinate 4-5 lygiais,
• 12% (40vol), jei šviesinate 5-6 lygiais.
•Tepkite ant plaukų ir palaikykite 15 – 50min. (jei šildote, laikykite ne ilgiau, nei 15min.).
• Rekomenduojama nuolat stebėti procedūrą, kol bus pasiektas pageidaujamas rezultatas, nes plaukų šviesinimas priklauso ir nuo plaukų struktūros, pažeidimo lygio, o taip pat ir patalpos temperatūros.
• Po procedūros kruopščiai išplaukite plaukus, naudodami atitinkamą šampūną.

Įspėjimas: šio produkto nepatartina naudoti žmonėms, kurių galvos oda jautri, sudirgusi ar pažeista. Negalima naudoti produkto antakių ar blakstienų šviesinimui, nes gali sudirginti ar pažeisti akis. Kenksmingas prarijus. Gali sudirginti akis, kvėpavimo sistemą ir odą. Laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. Naudokite tik jei perskaitėte ir gerai supratote naudojimosi instrukciją. Laikykite atokiau nuo kaistančių paviršių ir ugnies. Jei reikalinga medikų konsultacija, parodykite produkto pakuotę. Laikykite dėžutę sausoje vietoje sandariai uždarytą. Stenkitės, kad nepatektų į akis, ant odos ar ant rūbų. Dėvėkite apsaugines prištines. Gerai išskalaukite plaukus po procedūros. Jei prarijote: nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Jei pateko į akis: keletą minučių skalaukite švariu vandeniu. Jei dėvite kontaktinius lęšius, išsiimkite juos ir toliau skalaukite.

„Macadamia“ - žvilgantiems, sveikai atrodantiems, išpuoselėtiems plaukams.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę