Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Mineralinės kosmetikos rinkinys BellaPierre Get Started Kit FS002

Prekės kodas: FS002
Bella Pierre, JAV
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Mineralinės kosmetikos rinkinys BellaPierre „Get Started Kit“

Rinkinį sudaro: 2 vnt mineralinės pudros „Bellapierre“, 4 g, mineraliniai skaistalai „Bellapierre“, 4 g, mineralinis bronzantas veidui ir kūnui „BellaPierre“, 4 g, šepetėlis mineralinio pagrindo užtepimui ir paskirstymui, įstrižas šepetėlis skaistalams, šepetėlis maskavimui ir naudojimo instrukcija DVD.

Mineralinė pudra „Bellapierre“, 4 g

Visų tipų odai.

Šios mineralinės pudros sudėtyje yra keturi natūralūs mineralai: žėrutis, cinko oksidas, geležies oksidas ir titano dioksidas, kurie saugo bei puoselėja odą.

Ši mineralinė pudra gali būti naudojama 5 būdais
• Maskuojamoji priemonė;
• Makiažo pagrindas;
• Fiksuojamoji pudra;
• Užbaigiamoji pudra;
• Priemonė, apsauganti nuo kenksmingų UV spindulių (turi apsauginį SPF15 faktorių).

Naudojimas: naudodami kosmetinį šepetėlį maskuokite paakius bei netobulas veido vietas, švelniai padengdami veidą nedideliu „Bellapierre“ mineralinės pudros kiekiu. Po to, naudodami didelį pudros šepetėlį, pudruokite visą veidą tol, kol liksite patenkinti maskavimo rezultatu.

Mineraliniai skaistalai „Bellapierre“, 4 g

Šie kreminiai, porų neužkemšantys mineraliniai skaistalai suteiks Jūsų skruostams sveikai ir natūraliai atrodančio rausvumo. Rekomenduojami makiažo specialistų ir dermatologų, apdovanojimą pelnę skaistalai, yra be talko, parabenų ir tinka visų tipų bei bet kokios būklės odai.

Naudojimas: nedidelį kiekį pudros įberkite į talpos dangtelį. Skaistalų šepetėlį įmerkite į skaistalus ir pabaksnokite į švarią servetėlę, pašalindami skaistalų perteklių. Tepkite tolygiai ant skruostikaulių.

Mineralinis bronzantas veidui ir kūnui „BellaPierre“, 4 g

Priemonė skirta veidui ir kūnui, yra laimėjusi apdovanojimą už savo šilko švelnumo sudėtį, kurios dėka odai suteikiama sveika išvaizda, natūraliai atrodančio įdegio įvaizdis, žvilgesys. Siūlome mineralinį bronzatą naudoti visus metus, kad suteiktumėte odai sveikai atrodantį spindėjimą ir toną. Mineralinį bronzatą galite tepti rinkinyje esančiu šepetėliu ant kūno, kojų, krūtinės, pečių arba tiesiog sumaišę jį su savo mėgiamu kūno losjonu ar drėkinančiu kremu.

Naudojimas: makiažo šepetėliu tepkite bronzantą ant skruostikaulių.

„BellaPierre“ - natūralų moters grožį pabrėžianti dekoratyvinė kosmetika, jaunatviškai ir sveikai atrodančiai odai. 

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę