Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Veido kontūravimo rinkinys BellaPierre All Over Face Contour and Highlighting Kit FCH003, Dark

Prekės kodas: FCH003
Bella Pierre, JAV
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Veido kontūravimo rinkinys BellaPierre „All Over Face Contour and Highlighting Kit Dark“

Priemonė buvo sukurta veido formos išryškinimui, tamsinant ir šviesinant atitinkamas veido zonas: žandikaulio liniją, skruostikaulius ir antakių zoną.

Rinkinyje rasite: makiažo pagrindą BellaPierre „Mubase“, 4 g, mineralinė pudra kontūravimui „Bellapierre“, 2,35 g, mineralinė pudra zonų šviesinimui „Bellapierre“, 2,35 g, kosmetinis šepetėlis BellaPierre „Kabuki Brush“ ir kosmetinis šepetėlis „BellaPierre“ maskavimui.

Makiažo pagrindas BellaPierre „Mubase“, 4 g

Šis nuostabus produktas leidžia paversti visus „BellaPierre“ blizgius mineralinius pigmentus matiniais. Taip pat galite naudoti kaip vandeniui atsparų makiažo pagrindą mūsų pigmentiniams dažams arba kaip maskuojamąją priemonę nelygumams ir spuogeliams, kurių nepavyksta paslėpti kitomis makiažo priemonėmis.

Mineralinė pudra „Bellapierre“, 2,35 g

Visų tipų odai.

Šios mineralinės pudros sudėtyje yra keturi natūralūs mineralai: žėrutis, cinko oksidas, geležies oksidas ir titano dioksidas, kurie saugo bei puoselėja odą.

Ši mineralinė pudra gali būti naudojama 5 būdais
• Maskuojamoji priemonė;
• Makiažo pagrindas;
• Fiksuojamoji pudra;
• Užbaigiamoji pudra;
• Priemonė, apsauganti nuo kenksmingų UV spindulių (turi apsauginį SPF15 faktorių).

Kosmetinis šepetėlis BellaPierre „Kabuki Brush“

Ši priemonė taps svarbiausiu makiažo rinkinio aksesuaru. Jo itin minkšti sintetiniai šereliai, dydis ir forma tobulai paskirsto kompaktinę pudrą ar skaistalus. „Kabuki“ teptukas garantuoja išskirtinį šerelių švelnumą ir suteikia visapusiškai natūralų rezultatą.

Kosmetinis maskavimo šepetėlis „BellaPierre“

Ši priemonė taps svarbiausiu Jūsų makiažo rinkinio aksesuaru. Jo itin minkšti sintetiniai šereliai, dydis ir forma tobulai paskirsto makiažo pagrindą. Teptukas garantuoja išskirtinį šerelių švelnumą ir suteikia visapusiškai natūralų rezultatą.

Naudojimas: padenkite veidą „Bellapierre“ makiažo pagrindu, naudodami „Kabuki“ šepetėlį, kad tolygiai ir vienodai paskirstytumėte makiažo pagrindą ant veido odos. Šviesinančia mineraline pudra pašviesinkite tam tikras veido zonas (šviesinamos tos zonos, kurias norite išryškinti). Makiažo šepetėliu, esančiu rinkinyje, paskirstykite šviesinančią mineralinę pudrą paakių zonoje iki viršutinio žandikaulio pabaigos, padengdami visą šiame plote esančią veido odą. Tuomet nedidelį kiekį šviesinamosios pudros tepkite ant nosies (nuo zonos tarp antakių iki nosies galiuko), kaktos, smakro. Taip išryškinsite savo veido bruožus, pašviesindami zonas, kurios dažniausiai atrodo tamsios ir/ar pabrinkusios, suteikdamos joms švytėjimo, skaistumo, ir sveikesnę išvaizdą. Pašviesinę reikiamas zonas, paimkite mineralinę pudrą, skirtą kontūravimui (tamsiąją). Tai priemonė, skirta jūsų veido bruožams pabrėžti. Šią priemonę tepkite itin kruopščiai, brėždami įstrižą ploną liniją ant savo skruostikaulio iki ausies. Tokiu pačiu būdu tepkite priemonę abiejuose nosies šonuose, išoriniuose kaktos kraštuose ir palei žandikaulio liniją, kad vizualiai sumažintumėte savo skruostus. „Kabuki“ šepetėliu, esančiu rinkinyje, sukamaisiais judesiais sumaišykite užteptas ant veido priemones, sukurdami subtilią erdvinę veido formų iliuziją. Taip suteiksite savo veidui apibrėžtą formą, išryškinsite privalumus, suteiksite švytėjimo ir atrodysite nepriekaištingai.

„BellaPierre“ - natūralų moters grožį pabrėžianti dekoratyvinė kosmetika, jaunatviškai ir sveikai atrodančiai odai. 

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę