Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Kompaktinė pudra Bodyography Every Finish Powder #045 Medium BDFP7807, 10 gr

Prekės kodas: BDFP7807
Bodyography, JAV

Kaina : 21.90
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės informacija

Kompaktinė pudra Bodyography „Every Finish Powder #045 Medium“, 10 gr

Ši lengvo ir vidutinio padengimo daugiafunkcinė pudra suteikia odai nepriekaištingą išvaizdą. Išvalo odą, neleidžia atsirasti spuogams. Tepant su sudrėkinta kempinėle, garantuojamas intensyvus maskuojamasis padengimas. Suteikia odai matinį efektą ir tobulai padengia odą lengvu sluoksniu. Poliamidas leidžia pudrai išsiplėsti ir susitraukti priklausomai nuo natūralių veido mimikų. Keramidas mažina raukšleles. Praturtinta odai naudingais vitaminais A, C ir E. Sudėtyje nėra odą užkemšančių medžiagų.

Naudojimas: plačiais mostais paskirstykite pudrą ant veido ir kaklo, naudodami pudrai skirtą šepetėlį. Tvirčiau prispauskite šepetėlį prie odos, kad padengtumėte odą storesniu priemonės sluoksniu, arba naudokite sudrėkintą kempinę, kad visiškai padengtumėte odos netobulumus matine pudra.

Patarimas: norėdami pabrėžti veido kontūrus, naudokite tamsesnio atspalvio pudrą (#60 ar #70). Tepkite palei skruostikaulius, smilkinius, nosies ir smakro srityse.

„Bodyography“ - išskirtiniai produktai be glitimo, parabenų ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių rūpinasi Jūsų nepriekaištinga oda ir jos išvaizda.

Lankytojų komentarai apie šią prekę