Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Mezoterapinis injektorius Casmara Activator Pen, CASAA005 , skirtas odos atnaujinimui ir stangrinimui

Prekės kodas: CASAA005
Casmara, Ispanija
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Mezoterapinis injektorius Casmara „Activator Pen“, CASAA005 , skirtas odos atnaujinimui ir stangrinimui

Casmara „Activator Pen“ yra naujos kartos mezoterapinis injektorius, skirtas efektyviam odos atnaujinimui ir jos stangrinimui. Naudokite šį mezoterapinį injektorių kartu su Casmara „Age Reverse“, „Radiance Vitamin“ ir „Instawhite“ ampulėmis veido odos atjauninimui, skaistinimui ir šviesinimui. Casmara „Activator Pen“ yra itin tikslus, aukščiausios kokybės prietaisas tikriems profesionalams, kurie mezoterapine procedūra nori pasiekti tobulus rezultatus.

Didesnis efektyvumas

Kitaip nei „Dermaroller“ prietaisai, šis mezoterapinis injektorius pasiekia gilesnius odos sluoksnius, nes adatėlės yra naudojamas virš odos visiškai tiesiai, o ne kampu.

Ypatingas tikslumas

Injektorius pasižymi žymiai didesniu tikslumu ir geresne prietaiso bei visos procedūros kontrole.

Saugesnis ir malonesnis

Casmara“ naujos kartos injektorius dėl savo vertikalaus naudojimo yra saugesnis ir malonesnis naudoti, lyginant su įprasta kampu smeigiamų adatėlių procedūra, kuri gali sukelti skausmą ir palikti nedidelius randelius.

Optimalūs rezultatai

Activator Pen“ injektorius sukuriamais odoje mikrokanalais aktyviosios medžiagos lengviau įsiskverbia į odą ir pasiekia optimaliausius rezultatus dėl savo įsiskverbimo gylio.

Pasiekia problemiškas vietas

Su šiuo inovatyviu prietaisu jūs nesunkiai pasieksite net tokias problemiškas vietas kaip viršutinė lūpa, akių ir nosies kontūro linija.

Sutaupykite

Naudodami Casmara „Activator Pen“ jūs daugiau nešvaistysite brangių priemonių likučių mezoterpinėse procedūrose, nes šis prietaisas leidžia pasisavinti 100% naudojamo ampulės turinio.

Naudojimas: naudokite laikydamiesi prietaiso naudojimo instrukcijų. Skirta naudoti su Casmara „Age Reverse“, „Radiance Vitamin“ ir „Instawhite“ ampulėmis. Tik profesionaliam naudojimui.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę