Klauskite, patarsime: +370 699 98937 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Nagų lakas-gelis IBI Flawless Sparcles Color Collection Glowing Fuchsia G F314, 15 ml

Prekės kodas: IBIFLGlowingFuscsia
IBI, JAV

Kaina : 19.40
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės informacija

Aukso spalvos nagų gelis-lakas, sidabro spalvos nagų gelis-lakas ir blizgūs kristalai – manikiūro naujiena tiesiai iš Holivudo! Tapk vakarėlių pažiba su „SPARKLES COLOR“ kolekcijos nagų geliu-laku. Lakuok nagučius blizgiomis šios kolekcijos spalvomis, tegul nagai žėri deimantais!

• IBI Flawless nagų gelio-lako pakuotė visiškai sandari ir nepralaidi šviesai, o tai garantuoja, kad šis nagų gelis-lakas nepradės tirštėti ar stingti.

• Po 2 savaičių įprastas nagų gelis-lakas pradeda trūkinėti: atsiranda mikroįtrūkimai, dėl kurių manikiūras praranda tobulą išvaizdą ir blizgesį. To niekada neatsitiks su IBI Flawless. Ir po 2 savaičių Jūsų manikiūras išliks nepriekaištingas.

• Daugumai nagų gelių-lakų reikalingas pagrindas ir viršutinė danga atskirai, o šiam naudojamas tik vienas produktas, todėl vietoje trijų privalomų produktų Jums reikės įsigyti tik du, kad galėtumėte sukurti tobulą ilgai išliekantį manikiūrą.

• Spalva – Glowing Fuchsia G* (* H-Holographic, SH-Shimmer, C-Creme, S-Sheer, P-Pearl, M-Metallic, MAG-Magnetic, G-Glitter, SG-Smooth glitter)

Lankytojų komentarai apie šią prekę