Klauskite, patarsime: +370 699 98937 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Vienfazis gelis-lakas Kinetics Super Polish Peach Pop #231 KGSP231, 7 ml

Prekės kodas: KGSP231
Kinetics, Latvija
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Profesionalus Kinetics gelinis lakas. Stingsta LED lempoje.

Super Polish gelinio lako naudojimas „žingsnis po žingsnio“

Tinkamas nagų paruošimas yra pagrindinis dalykas, kurį būtina atlikti, kad gelinis lakas ilgai laikytųsi. Prašome atidžiai perskaityti visus žemiau aprašytus veiksmus ir kruopščiai juos atlikti. Bet kokie riebalų ar nešvarumų likučiai ant nagų lems Super Polish gelinio lako lupimąsi ir atšokimą nuo jų.

Pasiruošimas
• Nuvalykite nagų laką ir pašalinkite nuo nagų visus riebalus ar drėgmę. Tam naudokite vatos tamponą, suvilgytą Super Polish valikliu, kruopščiai trindami nago paviršių, kol jis taps švariu. Įsitikinkite, kad švariai nuvalėte visą nago paviršių, itin odelių zonoje ir nagų pakraščiuose.
• Pilkąja Miss Rhino nagų dildės puse švelniai nudildykite nagų paviršių. Kruopščiai nudildykite visą nago paviršių, didelį dėmesį skirdami odelių zonai ir nagų pakraščiams, kaip tai darėte valydami nagus.
• Dulkes nuvalykite tik Super Polish valikliu suvilgytu vatos tamponėliu. Nelieskite nagų paviršiaus pirštais, nes ant jų gali būti likę riebalų likučių, kurie pateks ant nagų paviršiaus.

Lakavimas
• Pradėkite lakuoti kairės rankos nagus, užtepdami vieną sluoksnį Super Polish gelinio lako. Lakuokite nagus taip, lyg tai darytumėte pačiu paprasčiausiu nagų laku. Gelinį laką stenkitės užtepti kuo plonesniu sluoksniu, tuomet jis geriau laikysis.
• Nulakuokite keturių pirštų nagus ir stingdykite gelinį laką Super Polish LED lempoje 30 sekundžių. Super Polish LED lempa turi laikmatį, todėl ji automatiškai išsijungs, kai gelinis lakas sustings. Įsidėmėkite, kad nagų paviršius bus lipnus ir tai yra visiškai normalu – nelieskite jo.
• Dešinės rankos nykščio nagą nulakuokite geliniu laku ir sustingdykite jį lempoje.
• Nulakavę penkių pirštų nagus geliniu laku ir sustingdę jį lempoje, galite ant nagų užtepti dar vieną sluoksnį gelinio lako. Jeigu jums patinka spalva ir antru sluoksniu nagų lakuoti nebenorite, galite atlikti kitą aprašytą veiksmą.
• Kai baigsite lakuoti ir sustingdysite gelinį laką, užteptą ant karės rankos nagų, suvilgykite vatos tamponėlį Super Polish valikliu ir nuvalykite lipnų priemonės sluoksnį nuo nagų. Nagai taps žvilgantys ir sausi.
• Visus aukščiau aprašytus veiksmus atlikite lakuodami dešinės rankos nagus. Kai atliksite, procedūra bus baigta ir jūs galėsite džiaugtis puikiu Super Polish manikiūru.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę