Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Įmonės istorija

Nuo pat pirmų gyvavimo metų, UAB „Krinona“ tikslas buvo pasiūlyti Lietuvos pirkėjams neeilinių ir kokybiškų prekių asortimentą, plačiai naudojamą namų ruošoje ir lengvinantį kiekvieno iš mūsų buitį. UAB „Krinona“ pirmoji iš įmonių pradėjusi vystyti „Saeco“ automatinių (ir espresso) kavos aparatų prekybą Lietuvoje. Todėl iš pradžių buvo plačiai orientuojamasi į prekybą smulkia buitine technika, tokia kaip kavos aparatai, dulkių siurbliai, maisto kombainai, skrudintuvai, lygintuvai, lyginimo lentos, el. virduliai ir kt.

Pamažu plečiantis įmonės veiklai, klientų poreikiams, o taip pat ir šalies ekonomikai – UAB „Krinona“ neapsiribojo vien smulkios buitinės technikos pasiūla, bet ir pradėjo importuoti prekes iš įvairių pasaulio šalių, plačiai naudojamas grožio sferoje. Šioje sferoje pagrindinį prekių asortimentą sudarė: profesionalūs plaukų priežiūros prietaisai (plaukų džiovintuvai, tiesintuvai, kirpimo mašinėlės, žirklės ir kiti plaukų formavimo įrankiai), o tai pat manikiūro, pedikiūro įrankiai – nagų (apdirbimo) šlifavimo (dailinimo) aparatai, nagų žirklutės, nagų odelių žnyplutės, dildės ir t.t. Todėl pirmieji UAB „Krinona“ grožio sferos klientai buvo grožio salonų ir kirpyklų meistrai. Taip pamažu išsiplėtė prekyba plaukų puošybos prekėmis, plaukų dažais, kitomis grožio smulkmenomis, kurios sužavėjo daugelį grožio tendencijomis besidominčių Lietuvos gyventojų (dauguma moterys).

Jaunos, tačiau sparčiai judančios į priekį įmonės importuojamų ir siūlomų prekių asortimentas plėtėsi ir įgijo vis didesnę paklausą tarp įvairių Lietuvos miestų ir miestelių gyventojų. Todėl mažmeninė prekyba buities ir grožio prekėmis peraugo ir į didmeninę prekybą.

Ieškant įvairovių, UAB „Krinona“ į besivystančias buities ir grožio kryptis įtraukė dar vieną maisto pramonės šaką: itališkos („Vergnano“) kavos tiekimas ir prekyba Lietuvoje. Ši sfera orientuota į tuos klientus ir įmones, kurie yra įsigiję „Saeco“ profesionalius, automatinius ar espresso kavos aparatus.

Įmonės požiūris į klientą ir jam teikiamas paslaugas visada buvo ir išliks ypatingas.

Šiomis dienomis UAB „Krinona“ yra sukaupusi jau didelę patirtį savo importuojamos produkcijos prekyboje ir aptarnavime. Gerai žinoma Lietuvoje UAB „Krinona“ yra įkūrusi netoli 40 parduotuvių, jos siūlomas prekes galima įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose. UAB „Krinona“ siūlomais profesionaliais grožio prekių prietaisais (įrankiais) ir priemonėmis naudojasi ir dirba žymiausi Lietuvos grožio salonai ir specialistai.

UAB „Krinona“ išsiskiria dideliu dėmesiu klientams, nes mūsų įmonės tikslas – įvertinant mūsų pirkėjų poreikius ir galimybes, pasiūlyti jiems kuo įdomesnių ir kokybiškesnių buities bei grožio prekių su pilnu aptarnavimo servisu.

Džiaugiamės, kad ir toliau vystydami įmonės veiklą, parinkdami išskirtinį buities ir grožio prekių asortimentą, galime pasiūlyti savo esamiems ir būsimiems klientams aukščiausios kokybės aptarnavimą, užtikrindami visas prekių kokybės garantijas.