Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Anti - Aging procedūra veidui Casmara Age Defence Treatment Global Anti - Aging 360 CASA60000, 2 kartams

Prekės kodas: CASA60000
Casmara, Ispanija
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Anti - Aging“ procedūra veidui Casmara „Age Defence Treatment Global Anti - Aging 360“, 2 kartams

Casmara „Age Defence Treatment Global Anti - Aging 360“ - tai išskirtinė, profesionaliam naudojimui skirta natūrali procedūra, su PRO & PREBIOTIC technologija.

Ši procedūra, sukurta naudojant prebiotikus, probiotikus bei kitus technologiškai pažangius natūralius aktyviuosius komponentus, sustiprina gynybinį odos barjerą, sukurdama apsauginį šydą, kuris apsaugo nuo laiko tėkmės bei kovoja su odos senėjimo požymiais iš vidaus bei išorės.

Dėka inovatyvių natūralių aktyviųjų komponentų poveikio, oda yra puoselėjama iš vidaus, sumažėja senėjimo požymių ir apsaugoma nuo jų atsiradimo, jai suteikiant sveikai ir jaunatviškai atrodančią išvaizdą.

PRO & PREBIOTIC technologija

Probiotikai ir prebiotikai – tai natūralūs, pažangūs, odos senėjimą stabdantys aktyvieji komponentai.

Oda yra apsaugoma nuo išorinių aplinkos veiksnių, kurie sukelia senėjimo procesus, sukuriant apsauginį barjerą. Probiotikai suformuoja dalį iš šio apsauginio barjero (Eco-Flora) ir geba sustiprinti natūralią gynybinę reakciją, išvengiant senėjimo požymių atsiradimo.

Atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad itin svarbu gera apsauginio odos barjero būklė, siekiant, kad oda išliktų jaunatviška.

Probiotikai ir mūsų kūnai – tai natūralūs sąjungininkai, kadangi jie atlieka gyvybiškai svarbias funkcijas. Siekiant išlaikyti tinkamą balansą ir funkciją, reikalingos maitinamosios medžiagos iš prebiotikų, tam, kad būtų skatinama veikla ir augimas.

Age Defence“ su 360º sistema

360º sistema – tai inovatyvi, senėjimo procesus stabdanti sistema, kuri kovoja su atsirandančiais senėjimo procesų ženklais iš vidaus bei iš išorės. Sumažina šių ženklų atsiradimą bei suteikia odai jaunatviškesnę išvaizdą.

360º sistema – tai unikali ir išskirtinė sistema, veikianti dviem lygiais. Ji suteikia unikalius aktyviuosius komponentus, veikiančius išoriškai, kurie sustiprina pirmąjį apsauginį odos barjerą (Eco-Flora) bei iš vidaus – sugrąžinant odai jaunatvišką spindesį. Tokiu būdu užtikrinama išskirtinė ir efektyvi odos senėjimo procesus stabdanti priežiūra.

Kam ši procedūra skirta?

Ši procedūra tinka visų tipų odai. Taip pat gležnai, trūkumų turinčiai odai bei tiems, kurie nori kovoti su senėjimo požymiais arba nuo jų apsisaugoti. Tinka naudoti bet kuriuo metų laiku. Galima naudoti tiek vyrams, tiek moterims.

Veikimo principai

1 etapas. Paruošiamasis etapas: odos atnaujinimui ir nepriekaištingos išvaizdos suteikimui.

Šveičiamasis gelis su vaistine citrinaite.

Inovatyvus, natūralus cheminis šveičiamasis produktas, turintis panašų į mūsų odos Ph, pašalina negyvas odos ląsteles ir toksinus. Pagerina odos mikroreljefą bei suvienodina jos atspalvį.

Naudojimas.

Laikas: apytiksliai 6 minutės.

Naudojimas: pusę ampulės turinio paskirstykite rankomis arba šepetėliu ant veido, kaklo ir dekolte zonos odos. Venkite priemonės patekimo paakių zonoje. Pirštų galiukais masažuokite sukamaisiais judesiais kol priemonė visiškai įsigers. Jai įsigėrus į odą, palaikykite 3 minutes ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Pakartokite procedūrą su likusiu ampulės turiniu ir palikite veikti dar 3 minutėms. Nereikia nuskalauti vandeniu. Šis inovatyvus šveičiamasis gelis yra paliekamas ant odos, kadangi jis veikia odą tiek iš karto, tiek ir po kurio laiko.

2 etapas. Odą apsaugantis, atkuriantis bei švytėjimo suteikiantis etapas. Su D-PROTECT ir japoninio kedro ekstraktu. Sustiprina odą ir paruošia ją kovai su patogeninėmis medžiagomis, atsakingomis už odos senėjimo procesus. Pagreitina odos atsinaujinimo procesus bei pagerina epidermio ląstelių sanglaudą. Suteikia veido odai švytėjimo.

Naudojimas.

Laikas: apytiksliai 8 minutės.

3 etapas. 360º senėjimo procesus stabdantis etapas. Kovoja prieš odos raukšlių atsiradimą,detoksikuoja, atkuria, atnaujina bei drėkina odą. Sustiprina gynybinį odos barjerą.

Emulsija sukurta naudojant PRO&PREBIOTIC kompleksą – veikliąją sudedamąją medžiagą – kuri iš vidaus ir išorės kovoja su senėjim o požymių ženklais. Išskirtinis šios veikliosios medžiagos nuo senėjimo saugantis poveikis yra papildytas pažangia, itin gerai maitinančia veikliąja sudedamąja dalimi ir medžiaga JOJOBA& BEE WAX, sukurta naudojant simondsijų bei bičių vašką, POLLU- BLOCK – toksinus šalinančia ir nuo aplinkos teršalų apsaugančia veikliąja sudedamąja medžiaga bei sausųjų aliejų kompleksu, šalinančiu laisvuosius radikalus.

Naudojimas.

Laikas: apytiksliai 8 minutės.

Įmasažuokite priemonę į veido, kaklo bei dekolte zonos odą, kol visiškai įsigers.

4 etapas. Apsauginis ir maitinamasis etapas.

Kremas su SKINADAPT ir probiotikų technologija, kuri stimuliuoja odos bionsensorinį aktyvumą ir pagerina epidermio augimo kokybę. Šis etapas pagrįstas SAUSŲJŲ ALIEJŲ KOMPLEKSU, sukurtu naudojant alyvuogių, migdolų ir abrikosų aliejus, Korėjos saldymedžio ekstraktą, pasižyminčiu laisvuosius radikalus šalinančiu poveikiu.

ACTIDEFENSE veiklioji sudedamoji medžiaga pagerina odos fizinį ir biologinį barjerą bei palaiko optimalų drėgmės lygį, dėl ko sumažėja odos raukšlių.

MAKADAMIJŲ ALIEJUS užtikrina išskirtinį maitinamąjį šio etapo poveikį. Giliai maitina veido odą, suteikdamas jai sveikai atrodančią, jaunatvišką išvaizdą.

Naudojimas.

Laikas: apytiksliai 8 minutės.

Priemonę aktyviais judesiais masažuokite į veido, kaklo bei dekolte zonos odą 4 minutes ir baikite atpalaiduojančiu masažu, kol ji visiškai įsigers.

5 etapas. Jonizuojanti veido kaukė su prebiotikais „Prebiotic Ionisable Mask 3020“

360° ANTI-AGE veido kaukė, sukurta naudojant IONISABLE technologiją. Pažangi veido kaukė, sukurta naudojant PREBIOTIKŲ laktozę, kurioje gausu pieno rūgšties, mineralinių medžiagų ir vitaminų A ir B. Ji pasižymi pažangiu bendru poveikiu kovojant su raukšlių atsiradimu. Sustiprina natūralų gynybinį odos barjerą, ją intensyviai drėkindama ir stiprindama.

Ji leidžia naudoti jonoforezės metodą, leisdama joninėms, veikliosioms medžiagoms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, taip sustiprindama jų savybes.

Naudojimas.

Laikas: apytiksliai 20 minučių.

1. Ištuštinkite visą 1 etapo pakelio turinį į indą, į kurį sudėjote visą 2 etapo pakelio turinį.

2. Energingai mentele maišykite abu komponentus apytiksliai 30-40 sekundžių, kol susiformuos tolygi masė.

Dėmesio: jeigu komponentai bus netolygiai sumaišyti, KAUKĖ gali tinkamai nepasiskirstyti.

3. Ta pačia mentele užtepkite ir paskirstykite kaukę ant veido, nepamiršdami ir paakių srities. Kaukė pradės stingti praėjus 5 minutėms nuo maišymo proceso pradžios.

Pastaba: nosį ir lūpas padenkite po to kai padengsite visą likusį veidą.

4. Prieš kaukei visiškai sudžiūvant, teigiamą įrenginio elektrodą (anodą) (raudoną laidą) reikia prijungti prie veido elektrodų, kuriuos reikia uždėti ant veido kaukės abejose kaktos pusėse.

Elektrodai patys prilips prie kaukės kai ji sukietės ir nepajudės iš tinkamos padėties. Neigiamą elektrodą (katodą) reikia prijungti prie drėgnos kempinės ir padėti ją taip, kad viršutinė galinė dalis liestųsi su oda.

5. Palikite kaukę 10 minučių, nejungdami jonizavimo aparato.

6. PERSPĖJIMAS: prieš prijungiant jonizavimo aparatą, kaukę reikia pašalinti nuo srities aplink akis, naudojant mentelę arba oranžinę lazdelę.

7. Jeigu naudojate „Casmara“jonizacijos aparatą, teigiamą elektrodą reikia prijungti prie veido elektrodų diskų, kuriuos reikia uždėti ant veido kaukės abejose kaktos pusėse. Neigiamas elektrodas (katodas) yra prijungtas prie sudrėkintos kempinės ir tiesiogiai liečiasi su oda viršutinėje galinėje dalyje.

8. Uždėję elektrodus ir pašalinę kaukę nuo srities aplink akis, įjunkite prietaisą ir pasirinkite jonizavimo programą Nr. 19. Elektrodų intensyvumas didinamas atsižvelgiant į kiekvieno kliento jautrumą.

Rekomendacija jonizacijai: dažnis 35 Hz. 250 µs (mikrosekundžių) impulsai.

Perspėjimas: jonizacijos procesas gali neturėtų trukti ilgiau negu 20 minučių.

9. Nuimkite veido kaukę vienu judesiu.

Perspėjimas: šis metodas nerekomenduojamas nėščioms, esant odos pažeidimams, širdies problemoms (kai asmuo turi širdies stimuliatorių) arba kitokių implantuotų elektroninių įrenginių.

6 etapas. 360 ° nuo senėjimo saugantis etapas.

Sustiprina gynybinį odos barjerą.

Sukurtas naudojant PROBIOTIKŲ IR PREBIOTIKŲ KOMPLEKSĄ - 360° nuo senėjimo saugančią veikliąją sudedamąją medžiagą, kuri kovoja su visais senėjimo požymiais. SAUSŲJŲ ALIEJŲ KOMPLEKSAS maitina odą ir kovoja prieš laisvuosius radikalus. SIMONDSIJŲ IR BIČIŲ VAŠKO KOMPLEKSAS užtikrina ilgalaikį odos drėkinimą.

POLLU – BLOCK aktyvusis komponentas apsaugo odą nuo neigiamų UV spindulių, oro taršos ir cheminių medžiagų poveikio odai. Apsaugo odą ir pagerina toksinų šalinimo procesus, dėka toksinus blokuojančio ir šalinančio poveikio.

Naudojimo būdas: energingais judesiais įmasažuokite priemonę į veido, kaklo bei dekolte zonos odą, kol visiškai įsigers. Priemonės likučius atiduokite klientui naudoti namuose.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę