Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Veido odos prausiklis Guerisson Relief Cleansing Foam CLAI55763, 150 ml

Prekės kodas: CLAI55763
Guerisson, Pietų Korėja

Kaina : 12.90
Prekės likutis nepakankamas!
Prekių likutis centriniame sandėlyje: >5 vnt.
Pristatymo trukmė 1-2 d.d.

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Kiekvieną dieną veido oda nukenčia nuo kenksmingo išorinių veiksnių poveikio. Šis Guerisson "Relief Cleansing Foam" veido odos prausiklis kruopščiai išvalo visus odoje esančius nešvarumus, nepalikdamas riebalų pėdsakų ant odos. Tirštos ir minkštos, į pagalvėles panašios arklių pieno putos, švelniai slysta veido oda, suteikdamos komforto pojūtį. Priemonės sudėtyje esančių arklių aliejaus ir arklių pieno dėka, oda tampa švari, minkšta bei nuraminta. Priemonės sudėtyje nėra jokių prieštaringai vertinamų cheminių medžiagų.

Veikimo principai:

  • Nepriekaištingai valo odą: priemonės sudėtyje esantis arklių aliejus, savo struktūra panašus į žmogaus odos riebalus, odą nuvalo taip pat kruopščiai kaip ir aliejinis valiklis, tačiau nepalieka riebalų pėdsakų ant odos.

  • Apsaugo odos pH balansą: ši priemonė suaktyvina apsauginį odos pH balansą, kuris po veido prausimo, yra labai lengvai pašalinamas, ir tokiu būdu leidžia odai išlikti sveikai.

  • Tirštos ir minkštos arklių pieno putos, švelniai slysta veido oda, ir kruopščiai valo veido odą;

  • 9 žolelių ekstraktai nuramina jautrią ir sudirgusią odą.

Aktyvieji komponentai:

Arklių pieno pudra – šis retas ingredientas, išgaunamas iš 6 mėnesių kumelių pieno, sukuria gausybę tirštų, į pagalvėles panašių putų, kurios ramina kenksmingų išorinių veiksnių sudirgintą odą ir švelniai ją valo.

3 daigų ekstraktai – valo ir atgaivina pilkšvą odą, pašalina odoje esančius nešvarumus. Oda tampa gyvybingesnė.

Trilypė hialurono rūgštis- intesyviai drėkina odą.

Papajos vanduo- pašalina negyvas odos ląsteles bei švelnina šiurkščią odą. Oda tampa minkštesnė ir švelnesnė.

9 žolelių ekstraktai – nuramina sudirgusią odą ir mažina jos jautrumą kenksmingiems išoriniams veiksniams.

3 juodieji ingredientai, turintys veiksmingą antioksidacinį poveikį: juodųjų sezamo sėklų ekstraktas, juodųjų pupelių ekstraktas ir juodųjų avižų ekstraktas. Jie turi gausybę polifenolių, kurie apsaugo odą nuo oksidacijos bei suteikia jai sveiką ir gyvybingą išvaizdą.

Muilamedžio ekstraktas – jo sudėtyje yra gausybė saponinų, kurie veikia kaip natūralios aktyviosios paviršiaus medžiagos, sukuriančios daugybę tirštų, ypač švelnių putų ir švelniai nuvalančios odos nešvarumus bei riebalus.

Naudojimas: sušlapinkite rankas ir nedidelį priemonės kiekį paskirstykite tarp delnų. Leiskite priemonei suputoti ir švelniai masažuodami ją užtepkite ant veido odos. Veidą kruopščiai nuskalaukite šiltu vandeniu.Tinka visų tipų odai.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę