Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Aromatinė žvakė Heyland & Whittle Vanilla Custard Canned Candle HW458, 250 g

Prekės kodas: HW458
Heyland & Whittle, Didžioji Britanija

Kaina : 15.00
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės informacija

Heyland & Whittle“ aromatinės žvakės – tai tradicinis, greitas būdas suteikti savo namams išskirtinį aromatą. Jos yra pagamintos iš unikalaus sojų vaško mišinio, kuris užtikrina tolygų degimą ir taip pat yra draugiškas aplinkai. Malonus „Heyland & Whittle“ žvakių aromatas sukurs jaukią ir atpalaiduojančią namų aplinką.

Aromatinė žvakė Heyland & Whittle „Vanilla Custard Canned Candle“, 250 g

Heyland & Whittle „Vanilla Custard Canned Candle“ aromatinė žvakė pripildys Jūsų namus jaukumo suteikiančiu, ką tik pagaminto vanilės kremo aromatu, kuris sukurs šiltą bei svetingą atmosferą. Tiesiog gardžiai kvapnu!

Naudojimas: prieš uždegant žvakę nuimkite apsauginį popierėlį ir dagtį patrumpinkite iki 0,5 cm. Siekdami, kad žvakė degtų ilgiau, venkite skersvėjų. Vidutinis žvakės degimo laikas – 45 valandos. Niekuomet nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Skardinė žvakės naudojimo metu įkaista – nelieskite jos. Visuomet statykite žvakę ant lygaus, karščiui atsparaus paviršiaus. Žvakei degant vaškas suskystėja. Uždegtos žvakės neneškite į kitą vietą. Laikykite žvakę vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Atidžiai užgesinkite žvakę.

Lankytojų komentarai apie šią prekę