Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Hipoalerginis kvapas namams Milk&Friends Apricot Dunk PR86701, tinkamas ultragarsiniam kvapų difuzoriui, 125 ml

Prekės kodas: PR86701
Milk&Friends, Italija
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Hipoalerginis kvapnus tirpalas ultragarsiniams difuzoriams ir drėkintuvams

Marceliui Prustui užteko pamirkyti prancūzišką sviestinį sausainį į arbatą, kad sukeltų emocijas, nukėlusias jį atgal į vaikystę ir paskatinusias sukurti visą „Prarasto laiko beieškant“ kūrinių seriją.

„Rafinuotas malonumas palietė mano pojūčius, kažką atskiro, nuo nieko nepriklausomo, be jokių užuominų apie jo kilmę, ir staiga gyvenimo vingiai, lėkštos nelaimės, apgaulingas jo trumpumas man tapo nebeįdomūs. Iš kur atsirado tas pojūtis?“ Marcelis Prustas

ĮKVĖPIMAS

milk&friends hipoalerginių kvapų namams kolekcija yra įkvėpta pieno temos ir sukurta teikti džiaugsmą ir komfortą per kvapus, prisimenant skonius ir ypatingas akimirkas.

Jaukumu kvepiantis maistas pavirto.... jaukumą kuriančia nuotaika!

ĮPAKAVIMAS

Toliau rutuliojant pieno temą, kvapnaus tirpalo buteliukas – sumažinta senoviško pieno butelio versija. Išorinę pakuotę pakeičia pieno kokteilio stiklinė. Spalvos primena pieno baltumą ir uogienių bei sausainių tonus.

Apricot Dunk - abrikosas. Net seilės tysta. Sviestas ir abrikosų uogienė, užtepta ant paskrudintos duonos... pamirkyta piene!

NAUDOJIMAS

Hipoalerginiai kvapai namams sukurti naudoti ultragarsiniuose kvapų difuzoriuose ir šalto rūko drėkintuvuose. Tinka kvėpinti namus, darbo ir vaikų kambarius.

Sulašinkite 1-5 pipetes skysčio į vandeniu pripildytą difuzorių ar drėkintuvą.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę