Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €
-5 %

Kaukė rankoms CNF She`s Lab Moisture & Softening Hand Mask CNF53958, drėkina ir minkština rankų odą, viena pora pirštinių, 16 g

Prekės kodas: CNF53958
CNF Cosmetics, Korėja
Sena kaina: 3.9 €
Kaina : 3.70
Prekės likutis nepakankamas!
Prekių likutis centriniame sandėlyje: >5 vnt.
Pristatymo trukmė 1-2 d.d.

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Kaukė rankoms CNF „She's Lab Moisture & Softening Hand Mask“, CNF53958, drėkina ir minkština rankų odą, viena pora pirštinių, 16 g

Sausai rankų odai.

CNF „She's Lab Moisture & Softening Hand Mask“ kaukė rankoms yra praturtinta alantoinu, žaliosios arbatos ir alavijo sulčių ekstraktais. Kaukės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos drėkina ir suminkština sausą bei šerpetojančią rankų odą. Šios kaukės sudėtyje esantis sviestmedžių aliejus suformuoja drėkinantį sluoksnį, kuris neleidžia rankų odai išsausėti. Po naudojimo odą tampa sudrėkinta ir minkšta. Pakuotėje yra 1 pora pirštinių.

Naudojimas: 1. Nusiplaukite ir nusišluostykite rankas. 2. Išėmę kaukę, perkirpkite ją per centrą nurodytoje vietoje. 3. Užsimaukite kaukės pirštines ir prispauskite prie odos sutraukdami. 4. Leiskite veikti 15–20 min., tuomet nusimaukite ir lengvai įmasažuokite likusį serumą į odą.

Įspėjimai: 1. Skirta tik išoriniam naudojimui. 2. Saugokite nuo patekimo į akis. 3. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 4. Atsiradus sudirginimui ar bėrimui, nutraukite naudojimą.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę