Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Nuolaidų sistema

Nuolaidų sistemos taisyklės

Su Cascada ar Krinona nuolaidų kortele suteikiama 5% nuolaida kiekvienam pirkimui el. parduotuvėje Cascada.lt . Apie turimą kortelę prašome pranešti po pirkimo el. paštu uzsakymai@cascada.lt. Norėdami, kad Jūsų užsakymui būtų pritaikyta nuolaida, prašome pasirinkti apmokėjimą grynaisiais pinigais kurjeriui.

Nuolaidų kortelių nuolaida yra kaupiamoji – kuo daugiau perkate, tuo didesnė nuolaida susikaupia Jūsų nuolaidų kortelėje. 

Nuolaidų kortelės ne tik suteikia nuolaidą, kortelių turėtojai gali naudotis ir specialiais, tik jiems skirtais pasiūlymais ir nuolaidomis.

Jeigu prekei galioja akcija, ir tuo metu taikoma papildoma nuolaida Cascada ar Krinona nuolaidų kortelių turėtojams, tuomet nuolaida yra taikoma nuo pradinės prekės kainos, jei akcijos taisyklėse nenurodyta kitaip. Kitu atveju nuolaidų kortelės nuolaida nesumuojama su akcijinių prekių nuolaida.

Nuolaidų kortelę gali gauti bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, perkantis už nurodytą ar didesnę sumą ir pilnai bei teisingai užpildęs nuolaidų kortelės anketą. Nuolaidų kortelę gali turėti tik vienas asmuo, bet savo kortele jis gali dalintis su kitais.

Plačiau apie dalyvavimą nuolaidų sistemoje teiraukitės bet kurioje „Cascada“ parduotuvėje arba el. paštu pagalba@cascada.lt, arba telefonu 8 699 98937.