Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Aliejus plaukams ir kūnui Philip Martin`s Olive & Aloe PM903, 500 ml

Prekės kodas: PM903
Philip Martin's, Italija

Kaina : 139.00
Prekės likutis nepakankamas!
Prekių likutis centriniame sandėlyje: 1-5 vnt.
Pristatymo trukmė 4-6 d.d.

Prekės likučiai parduotuvėse
1-5 vnt.11_VILNIUS | PC Nordika, Vikingų g. 3

Prekės informacija

Aliejus plaukams ir kūnui Philip Martin's „Olive & Aloe“, 500 ml

Ši unikali priemonė pagaminta naudojant senovės Indijos formules kuomet sumaišomi alavijai ir grynas alyvuogių aliejus, padedantys sustiprinti plaukus ir suteikti jiems spindesio. Originalus šios formulės pavadinimas „October Prime“ yra kilęs iš periodo kuomet specialios rūšies alyvuogės buvo renkamos nuo medžio tam tikrame Italijos regione ir apdorojamos specialiu būdu. Ši procedūra suteikia aliejui aukštą polifenolio koncentraciją, kuri pagerina prasiskverbimą į galvos odą, plaukus bei kūną, kartu su grynomis alavijų molekulėmis. Visos priemonės sudedamosios dalys yra natūraliai išgautos iš gamtos. Jos sudėtyje nėra jokių cheminių tirpiklių.

Naudojimas. Detoksikuojanti procedūra: „Olive & Aloe” priemonę tepkite ant plaukų prieš galvos trinkimą šampūnu. Švelniai įmasažuokite į galvos odą ir plaukus. Užsidėkite vienkartinę kepurėlę ir palaikykite 5-10 minučių. Nuimkite kepurėlę ir ištrinkite plaukus „Purifying Wash“ šampūnu. Nuskalaukite plaukus vandeniu ir užtepkite plaukų kaukę „Scalf Benifit“. Nuskalaukite vandeniu ir džiovinkite.

Plaukų senėjimą stabdanti procedūra: ištrinkite plaukus „Calming Wash“ plaukų šampūnu, nuskalaukite vandeniu ir nusausinkite rankšluosčiu. Paskirstykite “Olive&Aloe” priemonę nuo plaukų šaknų iki galiukų. Apvyniokite plaukus šiltu rankšluosčiu ir palaikykite 5-10 minučių. Nuskalaukite plaukus vandeniu ir ištrinkite „Maple Wash“ plaukų šampūnu. Jeigu reikia, užtepkite kondicionieriaus.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę