Klauskite, patarsime: +370 699 98937 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Atstatomoji priemonė plaukams Trendy Hair Power 360 TH13026 su grynu keratinu ir ženšeniu, 300 ml

Prekės kodas: TH13026
Trendy Hair, Ispanija
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

„Trendy Hair“ – tai produktų linija, sukurta vadovaujantis mados guru ir profesionalių kirpėjų patarimais.Šieproduktai sujungia senovinius plaukų priežiūros metodus su moderniausiomis tendencijomis ir pasiekimais mados bei technologijų srityse.Norime, kad visų moterų plaukai būtų patrauklūs ir žavingi. Siekiame, kad mūsų prekinis ženklas visame pasaulyje būtų tapatinamas su kūrybingumu ir laisve eksperimentuoti.

Savo mokslinių tyrimų centre sukūrėme modernią „nanoshell“ technologiją, naudodami tris pagrindinius „Trendy Hair“ produktų formulės ingredientus: keratiną, ženšenį ir Actiscent®. Ši technologija leido pradėti gaminti itin aukštos kokybės produktus plaukams. Formulė, įkvėpta japonų alchemijos tradicijos, buvo sukurta patyrusių mokslininkų komandos.

„Trendy Hair“ produktai yra 100% funkcionalūs. Juos sudaro didelės koncentracijos neapdorotos medžiagos, kurios maitina, atstato ir stiprina plaukus bei galvos odą nuo pat pirmojo naudojimo.

Keratinas + ženšenis + Actiscent® = puikus atstatomasis ir kosmetinis poveikis.

Naudojimas: purkškite ant drėgnų, šampūnu išplautų plaukų. Iššukuokite šukomis. Palaikykite 5-7 minutes. Nenuskalaukite. Džiovinkite bei formuokite plaukus, kaip įprastai.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę