Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Cheminio plaukų garbanojimo rinkinys Oyster Perlonda System Permanente Uniservice Single Dose Kit

Prekės kodas: OYPR08010001
Oyster Cosmetics, Italija
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Cheminio plaukų garbanojimo rinkinys Oyster „Perlonda System Permanente Uniservice Single Dose Kit“

Profesionaliam naudojimui!

„Oyster Professional“ laboratorijose sukurtas vienkartinis ilgalaikio plaukų sušukavimo rinkinys, skirtas sukurti elastingas garbanas arba daugybę banguotų sruogų, naudojant vos vieną universalų produktą. Šis produktas savo sudėtyje turi “Pawpaw“ medžio vaisių ir avokado kauliukų ekstrakto. Abu vaisiai turi gausybę vitaminų ir antioksidacinių savybių.

Plaukų priežiūros rinkinį sudaro: cheminio sušukavimo skystis 100 ml, fiksavimo priemonė, 100 m, bei naudojimo instrukcija.

Naudojimas
1. Paruošimas
Išsitrinkite galvą atstatomuoju šampūnu. Nusausinkite plaukus ir užtepkite kaukę. Išskalaukite plaukus ir užtepkite skysčio, ypač ant plaukų galiukų ir per visą jų ilgį. Iššukuokite plaukus ir tęskite procedūrą sukdami plaukus suktukais.
2. Plaukų suktukų naudojimas
Apvyniokite plaukus aplink suktukus atsižvelgdami į tai, kokio galutinio rezultato pageidaujate. Sekite instrukcijas. Naudokite komplekte esančias pirštines. Pradėkite tepti garbanojimo skystį; nepamirškite nuvalyti jo pertekliaus. Palaikykite jį 5-20 minučių.
3. Fiksacija
Kai laikymas baigsis, plaukus gerai išskalaukite drungnu vandeniu. Nusausinkite juos. Vienodai užtepkite Fiksavimo skysčio (2/3 viso jo tūrio). Palaikykite 10 minučių. Atsargiai išimkite plaukų suktukus ir ant palaidų plaukų užtepkite likusį skystį. Palaikykite 3-5 minutes. Kruopščiai išskalaukite vandeniu.
4. Užbaigimo procedūros
Kad užtikrintumėte sveikai atrodančių, žvilgančių plaukų rezultatą ir garbanų išlaikymą, siūlome tęsti plaukų atstatymą naudojant „Benessere&Bellezza“ liniją. Atstatymo procesas veikia plauko struktūrą. Kruopščiai išskalavę plaukus, nusausinkite juos ir užtepkite balzamą (buteliuko turinio pakanka vidutinio ilgio plaukams), iššukuokite plaukus ir nenuskalavę užtepkite kaukę. Vėl iššukuokite plaukus ir kaukę palaikykite 3-10 minučių. Kad plaukai geriau ir greičiau pasisavintų produktą, galvą apgaubkite drėgnu karštu rankšluosčiu. Kruopščiai išskalaukite.

„Oyster“ - puoselėja ir rūpinasi Jūsų išskirtiniu grožiu.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę