Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Daugiafunkcė priemonė plaukams ir kūnui Morgan`s Pomade 3 in 1 MPM029, šampūnas, prausiklis ir priemonė skutimuisi viename, 100 ml

Prekės kodas: MPM029
Morgans Pomade, Jungtinė Karalystė

Kaina : 14.90
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės informacija

Morgan’s Pomade“ - tai profesionalios plaukų bei kūno priežiūros priemonės vyrams. Šios priemonės plačiai naudojamos visame pasaulyje, siekiant išgauti klasikinį, išpuoselėtą įvaizdį, kuris niekuomet neišeis iš mados. „Morgan’s Pomade“ didžiuojasi aukštos kokybės priemonėmis, paremtomis naujausiomis technologijos ir pačiais geriausiais ingredientais.

Daugiafunkcė priemonė plaukams ir kūnui Morgan's Pomade „3 in 1“, 100 ml

Ši daugiafunkcė priemonė – tai šampūnas, prausiklis ir priemonė skutimuisi viename. Atgaivina odą ir jai suteikia gyvybingumo. Puikiai tinka naudoti kelionėse.

Naudojimas. Šampūnas ir prausiklis: tepkite priemonę ant plaukų ar odos ir masažuokite kol gausiai suputos. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Naudojant skutimuisi: tepkite ant veido ir skuskitės kaip įprastai. Siekiant geriausių rezultatų, priemonę rekomenduojama naudoti kartu su drėkinančiu veido kremu vyrams Morgan's Pomade „Daily Moisturizer“ arba balzamu po skutimosiMorgan's Pomade „Anti- ageing After-Shave Balm“.

Lankytojų komentarai apie šią prekę