Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Argano aliejukas plaukams She Argan Oil for You, 100 ml

Prekės kodas: SHEOLIO100
She Hair Extension, Italija
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija


Argan For You aliejus plaukams su Arganu bei Beta Karotenu – tai intensyvi kosmetinė priemonė, skirta visų tipų plaukams. Priemonė neriebina, akimirksniu susigeria į plaukus, nepalieka jokių likučių, giliai drėkina plaukus, jie tampa švelnūs kaip šilkas ir intensyviai žvilga. Argano aliejus, kuriame gausu vitamino E (natūralaus antioksidanto), stiprina plaukus ir saugo juos nuo laisvųjų radikalų poveikio. Beta karotenas padidina plaukų atsparumą laisvųjų radikalų poveikiui ir lėtina senėjimo procesą, o taip pat atstato plaukų pluošto energijos rezervus. Su UV filtrais. Praturtintas rinktinėmis rafinuotomis aukštos kokybės sudėtinėmis medžiagomis.

Plaukų dažymas: Argan For You aliejus plaukams gali būti maišomas su plaukų dažais, kad plaukų spalva būtų ryškesnė, o plaukai būtų papildomai apsaugomi.

Tolygiai paskirstykite ant plaukų maždaug 5ml. aliejaus, prieš tepdami dažus ar šviesinimo kremą. Kruopščiai įmasažuokite, kad aliejus geriau susigertų į plaukus ir nenuskalaukite. Į plaukų dažų mišinį įpilkite 3-5ml. Argan For You aliejaus ir dažykite plaukus kaip įprasta. Pamaitinti ir atgaivinti plaukai yra minkštesni, o plaukų spalva – sodresnė.

Plaukų apsauga: Argan For You sudėtyje esančios medžiagos saugo plaukus nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir teršalų. Natūralūs antioksidantai (Argano aliejus) ir beta karotenas lėtina senėjimo procesą ir saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Keletą lašelių aliejaus tepkite ant sausų plaukų ir tolygiai paskirstykite.

Plaukų formavimas ir apsauga nuo pūtimosi: Argan For You aliejus neleidžia plaukams pūstis ir sutrumpina džiovinimo laiką. Plaukai tampa lengviau formuojami, minkštesni, glotnesni ir labiau žvilga. Keletą lašelių aliejuko tepkite ant drėgnų plaukų ir išdžiovinkite juos. Argan For You aliejus saugo plaukų galiukus nuo šakojimosi.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę