Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Galvos odos šveitiklis Oright Hinoki Scalp Exfoliating Gel OR1BC11, gelinis, 240 ml

Prekės kodas: OR1BC11
Oright, Taivanas
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Gelinis galvos odos šveitiklis O'right „Hinoki Scalp Exfoliating Gel“, 240 ml

Priemonė skirta ant galvos odos susikaupusiems nešvarumams šalinti. Sudėtyje yra tik kruopščiai atrinkta hinoki medienos pudra. Šveitiklyje gausu eterinių aliejų, kurie padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles. Giliai maitinantis hinoki aliejus pasižymi atpalaiduojančiu aromatu, o fitoncidai ramina galvos odą, stimuliuoja plaukų šaknis.

Naudojimas: tepkite pageidaujamą kiekį šveičiančiojo gelio ant galvos odos. Švelniai masažuokite pirštų galiukais sukamaisiais judesiais, kad pašalintumėte negyvąsias odos ląsteles. Išplaukite plaukus šampūnu.

Pastabos:
1. Prieš naudojimą, nedidelį kiekį priemonės išmėginkite ant galvos odos. Nerekomenduojama naudoti, jei galvos oda yra jautri, sudirginta ar pažeista.
2. Galvos odos šveitimo procedūrą rekomenduojama atlikti kartą per savaitę. Jei galvos oda ir plaukų šaknys linkę riebaluotis, šią procedūrą galima atlikti du kartus per savaitę.
3. Sudėtyje yra hinoki pudros, kuri išskiria tamsios spalvos aliejų. Tai yra normalu ir nekeičia priemonės savybių. Tiesiog gerai pakratykite priemonės talpą, kad aliejus tolygiai pasiskirstytų.
4. Tik išoriniam naudojimui. Nebenaudokite priemonės, jei ji dirgina odą ar atsiranda bėrimų. Venkite kontakto su akimis. Galima naudoti vyresniems, nei 3 metų vaikams. Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje.

„O'right“ - išskirtinės kokybės ekologiškos plaukų ir odos priežiūros priemonės. 

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę