Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Plaukų priežiūros priemonių rinkinys Saphira Travel Bag Mineral System SAFMS su Negyvosios jūros mineralais ir grynu keratino ekstraktu, 3 dalių

Prekės kodas: SAFMS
Saphira, Izraelis
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Plaukų priežiūros priemonių rinkinys Saphira „Travel Bag Mineral System“

Rinkinį sudaro trys dažytiems bei chemiškai pažeistiems plaukams skirtos priemonės:atstatomasis šampūnas plaukams Saphira „Mineral Treatment Shampoo“, 250 ml, atstatomasis kondicionierius plaukams SaphiraMineral Treatment Conditioner, 250 ml ir daugiafunkcė plaukų priežiūros priemonė Saphira The One“, 100 ml.

Atstatomasis šampūnas plaukams Saphira „Mineral Treatment Shampoo“, 250 ml

Profesionaliam naudojimui

Saphira“ atstatomasis šampūnas plaukams su keratinu ir Negyvosios jūros mineralais, skirtas chemiškai pažeistiems – dažytiems, chemiškai tiesintiems ar garbanotiems plaukams. Šampūno sudėtyje nėra sulfatų, jis praturtintas 26 Negyvosios jūros mineralais, grynu keratinu, vitaminu E ir natūraliomis esencijomis. Sudėtyje esantys mineralai efektyviai drėkina ir saugo plaukus, keratinas suteikia plaukams žvilgesio, išsaugo dažytų plaukų spalvą. Sugrąžina plaukams gyvybingumą, jie tampa minkšti ir švelnūs. Puikaus aromato.

Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės tepkite ant drėgnų plaukų, švelniai įmasažuokite. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Tinka kasdieniam naudojimui.

Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Pasireiškus bet kokiai alerginei reakcijai, nedelsiant nutraukite naudojimą. Venkite kontakto su akimis.

Atstatomasis kondicionierius plaukams Saphira „Mineral Treatment Conditioner“, 250 ml

Profesionaliam naudojimui

Saphira“ atstatomasis plaukų kondicionierius su keratinu skirtas pažeistų plaukų priežiūrai ir atstatymui. Kondicionierius praturtintas 26 Negyvosios jūros mineralais, grynu keratinu, vitaminu E ir natūraliomis esencijomis. Kondicionieriaus dėka, plaukai tampa lengviau iššukuojami, žvilgantys ir švelnesni.

Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės tepkite ant drėgnų, šampūnu ištrinktų plaukų ir švelniai įmasažuokite. Palaikykite kelias minutes. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Tinka kasdieniam naudojimui.

Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Pasireiškus bet kokiai alerginei reakcijai, nedelsiant nutraukite naudojimą. Venkite kontakto su akimis.

Daugiafunkcė plaukų priežiūros priemonė Saphira „The One“ su Negyvosios jūros mineralais ir keratinu, 100 ml

Profesionaliam naudojimui

Daugiafunkcė, nenuplaunama priemonė skirta visų tipų plaukams. Praturtinta grynu keratinu ir 26 Negyvosios jūros mineralais. Ypač lengvai susigeria į plaukus, apsaugo juos nuo neigiamo aplinkos poveikio, elektrinimosi, karščio džiovinimo metu, nuo išsišakojusių galiukų. Atstato sausus ir pažeistus plaukus. Saugo dažytų plaukų spalvą, suteikia jai sodrumo, žvilgesio, palengvina jų iššukavimą, ilgiau išlaiko sukurtą šukuoseną, suteikia apimties ir purumo.

Naudojimas: tolygiai purkškite ant sausų ar drėgnų plaukų. Formuokite kaip įprastai.

Panašios prekės

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę