Klauskite, patarsime: +370 699 98937 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Intensyviai drėkinantis kondicionierius plaukams Saphira Divine Conditioner SAFDC3, besipučiantiems, besigarbanojantiems plaukams, 400 ml

Prekės kodas: SAFDC3
Saphira, Izraelis
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės informacija

Intensyviai drėkinantis kondicionierius plaukams Saphira „Divine Conditioner“, 400 ml

Visų tipų plaukams.

Priemonė praturtinta Negyvosios jūros mineralais, atkuria bei atstato plaukus. Kondicionierius praturtintas Afrikiniu taukmedžio sviestu, sėjamosios juodgrūdės aliejumi bei esenciniais mineralais, kurių dėka plaukai yra intensyviai drėkinamii ir maitinami. Turinčioms garbanotus, banguotus ar besiveliančius plaukus, šis kondicionierius suteiks papildomo purumo ir šukuosenos išraškingumo. Natūralių ingredientų dėka, plaukai yra švelniai valomi ir maitinami, o 26 Negyvosios jūros mineralai suteikia plaukams gyvybingumo, jie labiau žvilga bei atrodo stipresni. Kondicionierius yra ypač malonaus kvapo.

Naudojimas: po galvos trinkimo šampūnu, tepkite ant drėgnų plaukų. Palaikykite kelias minutes ir kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Norint pasiekti geriausius rezultatus, naudokite Mineralinį purvą-kaukę plaukams. Kondicionierius tinkamas kasdieniam naudojimui.

„Saphira“ - pajauskite Negyvosios jūros mineralų daromus stebuklus.

Lankytojų komentarai apie šią prekę