Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

Plaukų šepetys Tangle Teezer Compact Styler Bronze ir gumytė plaukams Invisibobble TTIBBR

Prekės kodas: TTIBBR
Tangle Teezer, Didžioji Britanija

Kaina : 17.90
Prekės likutis nepakankamas!
Prekių likutis centriniame sandėlyje: >5 vnt.
Pristatymo trukmė 1-2 d.d.

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Plaukų šepetys Tangle Teezer „Compact Styler Bronze“ ir gumytė plaukams Invisibobble „Original“

Kompaktiškas, rankinėje telpantis plaukų šepetys Tangle Tezzer „Compact Styler“ yra skirtas besiveliančių plaukų iššukavimui. Šepečio šereliai pagaminti pagal specialią technologiją ir yra tuščiaviduriai – tai leidžia jiems išlikti lankstiems. Šukuojant plaukus, jie slysta labai švelniai, beveik nejuntamai. Šereliai yra skirtingų ilgių, todėl nepeša ir neįstringa, o tiesiog išpainioja susivėlusius plaukus. Ilgieji šereliai iššukuoja susivėlusius plaukus, o trumpieji – glotnina plauko kutikulę, kad plaukai įgautų sveiką išvaizdą ir taptų spindintys. Šis plaukų šepetys ne tik išskiria novatorišku dizainu, bet ir išskirtiniu patogumu – plastikinis korpusas išlenktas taip, jog šepetį būtų patogu laikyti ir jis neslystų iš rankos. Dėka apsauginio šepečio dangtelio, skirtingo ilgio šereliai yra apsaugomi nuo pažeidimų.

Gumytė plaukams Invisibobble „Original“

  • Specialios technologijos dėka, gumytė nepalieka žymių ant plaukų.

  • Ypač elastinga, atspari vandeniui bei ilgaamžė.

  • Leidžia išvengti galvos skausmų, nesukelia tempimo jausmo.

  • Tausoja plaukus, nepažeidžia jų ir nesuvelia.

  • Tinka visų tipų plaukams.

  • Galima nešioti kaip apyrankę.

Nepaprasto rezultato esmė slypi ypatingoje šių gumyčių plaukams Invisibobbleformoje, kuri primena telefoninį laidą. Invisibobble pagalba rišant plaukus į uodegą, plaukų spaudimas nėra tolygus ir skirtingai pasiskirsto per visą ilgį; tuo tarpu kai standartinės plaukų gumytės visada palieka ryškią žymą dėl vienodo plaukų spaudimo. Tvirto, netolygaus, nors ir nedidelio spaudimo dėka Invisibobble gumyčių pagalba plaukus tvirtai surišite į uodegą ir plaukams teks kur kas mažesnis spaudimas, nei rišant plaukus įprasta plaukų gumyte.

Leidžia išvengti galvos skausmų.
Viena dažniausių moterų problemų, susijusių su plaukų rišimu standartinių gumyčių pagalba, yra galvos skausmai dėl tempimo. Dėl ypatingos savo formos Invisibobble siūlo sprendimą, ne tik nesuveliančiam plaukų rišimui, bet ir galvos odos tempimo mažinimui.

Tausoja plaukus.
Invisibobble gumytės ne tik nepalieka spaudimo žymių, jos vertinamos už plaukų tausojimą. Gumytės neturi metalinių jungčių, kurios paprastai įtakoja plaukų rišimo kokybę. Lituoto tipo jungtys čia visai nežymios, lygios, nekabina, nepeša ir nedaro jokios žalos Jūsų plaukams.

Lankytojų komentarai apie šią prekę