Klauskite, patarsime: +370 649 40000 arba eshop@cascada.lt
Prekių krepšelis
0.00 €

*Karštos žirklės 6.0`` TC Jaguar _JUN84700

Prekės kodas: _JUN84700
Prekės likutis nepakankamas!

Prekės likučiai parduotuvėse

Prekės informacija

Remiantis už išbandyta ir patikrinta TC Thermocut idėja, Jaguar sukūrė revoliucinę technologiją kartu su Trail-Blazing paslaugų koncepcija salone: TCC Carecut.

Naujas TCC The Carecut dizainas yra ne tik elegantiškas, bet taip pat ir itin patogus. Šios naujos žirklės yra nuostabios tuo, kad jos tinka visoms kirpimo technikoms ir gali buti naudojamos be ypatingo mokymo. Žirklės ergonomiškai subalansuotos, todėl kerpant nejausite įtampos. Jos taip pat turi aukštos kokybės ašmenis bei lengvą karštį, kuris reguliuojamas automatiškai, užtikrindamas ilgalaikį plauko žvynelio uždarymą.

Kerpant šiomis žirklėmis yra palaikomas plaukų drėgmės lygis ir ypač plauko žievėje, plaukas neišsausinamas, todėl aplinkos veiksniai negali taip lengvai pažeisti plaukų struktūros. Taip pat kirpimas tinka dažytiems ar chemiškai šukuotiems plaukams.

TCC panaikina ilgų plaukų pagrindinę problemą, taigi plaukai toliau nesausėja ir nesišakoja. Plaukų galiukų uždarymas ilgam laikui užkerta kelią plaukų plonėjimui, o slinkimas sumažėja. Plaukų galiukai tampa švelnūs ir stiprūs.

Plaukų uždarymas mažina trapumą ir plaukų lūžinejimą. Plaukai augs greičiau ir bus sveikesni. Klientas jaus tą šviežų, ką tik iš salono, jausmą dar keletą savaičių.

Šios žirklės tinka visiems kirpimams, nuo galiukų trumpinimo iki modelinių slystančių kirpimų. Tai profesionalios žirklės, tinkančios visiems kirpimo būdams, kurias lengva naudoti, kaip ir bet kurias kitas žirkles.

Komplektacija:

  • Maitinimo ir valdymo blokas su kabeliu.

  • Temperatūros reguliuotojas nuo 100°C iki 140°C ploniems, normaliems ir storiems plaukams

  • Silikoninis termokilimėlis.

  • Raktas reguliavimui.

  • Aliejus.

    Garantija: 12 mėn. Gamintojas: Vokietija, Jaguar.

Susijusios prekės

Lankytojų komentarai apie šią prekę