lcp
Drėkinamasis kondicionierius Muran Daily 02 Moisturizing Conditioner MDA02, 1000 ml

Drėkinamasis kondicionierius Muran Daily 02 Moisturizing Conditioner MDA02, 1000 ml

Kodas: MDA02
59,00 €
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę mūsų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • NEMOKAMAI pristatysime iki sausio 28 dienos
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Muran „Daily“ plaukų priežiūros priemonių linija skirta kasdieniam galvos odos valymui, kad plaukai būtų švelnūs ir blizgantys. Rafinuota formulė leidžia produktus naudoti kasdien, nepakeičiant galvos odos floros pusiausvyros.

Muran „Daily 02 Moisturizing Conditioner“ – tai maitinamasis ir minkštinamasis kondicionierius, suteikiantis plaukams apimties ir gyvybingumo. Argano aliejus restruktūrizuoja ir drėkina plaukus, kad jie neskilinėtų. Tuo tarpu makadamijų aliejus atkuria ir atstato plaukų ilgį. Sudėtyje esantis vertingas alavijų poveikis apsaugo ir maitina plauko stiebą, o saldžiųjų apelsinų ir citrinų eteriniai aliejai suteikia plaukams regeneruojamųjų ir energizuojamųjų savybių.

Naudojimas: tepkite ant šampūnu išplautų ir rankšluoščiu nusausintų plaukų. Tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį, palikite veikti kelias minutes, tada kruopščiai išskalaukite.

Plačiau
Atsiprašome. šiuo metu nėra informacijos apie šios prekės likutį.
Prekės toje pačioje kategorijoje
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2026.