Barzdaskutė Panasonic ESLL21K503SH, juoda

Barzdaskutė Panasonic ESLL21K503SH, juoda

Kodas: PNESLL21K503SH
99,00 €
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę mūsų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas

Barzdaskutė Panasonic „ESLL21K503SH“, juoda

3 ašmenų barzdaskutė, kuri yra galinga bet švelni odai

Skuta švelniai, bet trumpai

3 ašmenų kirpimo sistema su aštriais nerūdijančiojo plieno peiliukais ir linijine variklio pavara kartu užtikrina švarų ir švelnų odai skutimą. O gerai prisitaikantis išlinkis ir plaukiojanti galvutė užtikrina švelnų, švarų skutimą net ten, kur auga sunkiai sugriebiami atskiri plaukai, pavyzdžiui, ant skruostų ir po smakru.

Aštrus ir švelnus užbaigimas

30˚ nano poliruoti vidiniai ašmenys užgaląsti aštriu 30° kampu, todėl jie gali nukirpti plaukus prie pat šaknų, užtikrindami švarų, glotnų skutimą.

Greita ir galinga maždaug 13 000 cpm linijinė variklio pavara užtikrina švarų skutimą

Linijinis variklis, „Panasonic“ specialiai sukurtas barzdaskutėms, užtikrina, kad energija nebūtų švaistoma ir kad neliktų jokių atskirų plaukų skutant net tankias barzdas. Maždaug 13 000 spartaus linijinio variklio ciklų per minutę garantuoja tolygų ir švarų skutimą.

Skutimosi jutiklis sumažina odos dirginimą

Jutiklis automatiškai aptinka barzdos tankį ir atitinkami reguliuoja skutimo galią. Naudojant optimalią galią, sumažėja odai tenkanti apkrova, todėl skutimas švelnesnis. 1. Tanki barzda – Galingas judėjimas Siekiant išvengti galios sumažėjimo skutant sritis, kuriose jūsų barzda tanki, variklio sukimosi greitis padidėja, kad būtų palaikomas galingas skutimas. 2. Reta barzda – Švelnus judėjimas Kai skutamos vietos, kuriose jūsų barzda plona, galia sumažinama, kad skutimas būtų švelnesnis ir nedirgintų odos.

Lenkti ašmenys atitinka veido kontūrą

Išlenkti išoriniai tinkleliai atitinka jūsų veido kontūrus, todėl nuskuta maksimaliai švariai ir patogiai. Jie tolygiai prisitaiko prie veido odos net ir po smakru, todėl galima švariai skusti visą veido paviršių.

Žandenoms dailinti

Išstumiamas kirpiklis, kuris išsikiša paprasčiausiai paspaudus nykščiu, yra patogus ant kaklo praleistiems atskiriems plaukams kirpti ir per ilgoms užaugusioms žandenoms padailinti. Aštrūs peiliukai ir galinga linijinio variklio pavara užtikrina itin tolygų kirpimą.

Šlapias / sausas naudojimas

Mėgaukitės sausu skutimusi arba naudokite skutimosi putas ar gelį jei norite skustis minkštai ir švelniai. Dėl vandeniui atsparaus korpuso prietaisą paprasta prižiūrėti ir užtikrinti higieniškumą. Galite plauti barzdaskutę tekančiu vandeniu. Ergonomiškai sukonstruotas įrenginys užtikrina skutimą natūralioje padėtyje neapkraunant alkūnės ar riešo. LED indikatorius rodo akumuliatorius įkrovimo būseną ir likusią akumuliatoriaus įkrovą. * Vienas įkrovimas trunka 1 valandą

Specifikacijos:

• Išstumiamas kirpiklis: taip.

• Priedai: nėra.

• Variklis: 13 000 aps./min.

• Skutimo indikatorius: taip, LED.

• Sausas/drėgnas naudojimas: taip.

• Įkrovimo indikatorius: taip.

• Įkrovimo laikas: 1 val.

• Veikimo laikas pilna įkrova: 50 min.

• Įtampa: 100–240 V.

• Matmenys: 15,5 x 6,4 x 4,9 cm.

• Svoris: 155 g.

• Pakeitimo peiliukai: WES9087Y, WES9068Y, WES9013Y.

Plačiau
Veikimas Be laido
Skutimo būdas Sausas/drėgnas
Priedai Ne
Atsiprašome. šiuo metu nėra informacijos apie šios prekės likutį.
Prekės toje pačioje kategorijoje
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.