ELEVEN Australia x Viscaya Wagner

ŠVENTINĖ KOLEKCIJA 2022

ELEVEN AUSTRALIA X VISCAYA WAGNER

Mes dieviname šventinį laikotarpį, bet dar labiau mylime ELEVEN Australia x Viscaya Wagner šventinę kolekciją! ELEVEN Australia dirbo kartu su nuostabia menininke iš Niujorko, kad sukurtų ypatingai gražias, dovanos vertas, riboto leidimo šventines dėžutes.

„Labai nudžiugau, kai ELEVEN Australia susisiekė su manimi, kad kartu sukurtume šventines pakuotes. Jie turi nepaprastą istoriją bendradarbiaujant su kitais menininkais. Man buvo didelė garbė dirbti su australų prekiniu ženklu būnant amerikiete menininke.“

- Viscaya

Inspiruoti žmogaus ryšio su natūraliu pasauliu ir norint pagerbti gilų ryšį su gamta, Viscay iliustracijos pirmiausia spinduliuoja stiprybę ir stiprių, skirtingų žmonių sveiką mąstymą apie aplinką ir save. 

„Menas yra nuostabus tada, kai jį gali pamatyti visi“ - Viscaya Wagner

Šios partnerystės metu Viscaya norėjo iliustruoti tikrąją laisvę per plaukus, kūnus, aplinką ir dar daugiau. Kiekviena dalelė atspindi vieningumą su mus supančia aplinka, atsipalaidavimą ir skatina mus susimąstyti apie gyventojus, kurie yra šalia mūsų. 

„Kolekcijos spalvos gimė iš pačių ELEVEN Australia įpakavimų. Mes norėjome įsitikinti, kad viskas tarpusavyje dera ir yra ryšku bei žaisminga.“

- Viscaya

Viscay yra dirbusi su prekiniais ženklais tokiais kaip adidas, Facebook, The North Face, WIRED Japan, WeWORK, Puma ir tikisi, kad jos darbai suteikia džiaugsmo, malonių pojūčių, įkvėpimo bei motyvacijos gyventi šiame pasaulyje ir nuveikti kažką prasmingo. 

Supakuota į 100% perdirbtą ir perdirbamą pakuotę mūsų riboto leidimo šventiniai rinkiniai yra net 5 rūšių! DRĖKINANTIS (HYDRATE), ATSTATANTIS (REPAIR), GLOTNINANTIS (SMOOTH), SUTEIKIANTIS APIMTIES (VOLUME) ir ŠVIESIAPLAUKĖMS (BLONDE).

Šioje kolekcijoje taip pat turime ir visų pamiltus mažuosius šventinius BON BON rinkinukus, kurie nuostabiai tinka mažoms Kalėdinėms dovanėlėms. BON BON rinkinukai yra trijų rūšių: ŠVIESIAPLAUKĖMS (BLONDE), ATSTATANTIS (REPAIR) ir DRĖKINANTIS (HYDRATE).

Visą kolekciją galite pamatyti žemiau:

DRĖKINAMASIS TRIO (HYDRATE)
Rinkinį sudaro: Hydrate My Hair šampūnas, Hydrate My Hair
kondicionierius ir Miracle Spray daugiafunkcė priemonė plaukams.

APIMTIES SUTEIKIANTIS TRIO (VOLUME)
Rinkinį sudaro: I Want Body šampūnas, I Want Body
kondicionierius ir I Want Body pudra plaukams.


GLOTNINATIS TRIO (SMOOTH)
Rinkinį sudaro: Smooth Me Now šampūnas, Smooth Me Now
kondicionierius ir Frizz Control formavimo kremas.


ŠVIESIAPLAUKĖMS TRIO (BLONDE)
Rinkinį sudaro: Keep My Colour šampūnas, Keep My
Colour kondicionierius ir Smooth & Shine serumas plaukams.


ATSTATOMASIS TRIO (REPAIR)
Rinkinį sudaro: Repair My Hair šampūnas, Repair My Hair
kondicionierius ir plaukų šepetys.


BON BON
Rinkinius sudaro kelioninio dydžio komplektai:
Hydrate My Hair šampūnas ir kondicionierius,
Repair My Hair šampūnas ir kondicionierius,
Keep My Colour Blonde šampūnas ir kondicionierius

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2023.