Gelinis lakavimas namuose? Misija įmanoma!
2021 01 14

page_title

Nagai jau pasiilgo meistrės prisilietimo? Norite pašalinti seną gelinį manikiūrą ar atnaujinti lakavimą? Tapkite pati sau meistre. Nuo ko pradėti? Paruošėme Jums išsamų eigos aprašymą. Vadovaujantis šiomis taisyklėmis tikrai pasieksite puikų rezultatą. Taigi pradedam!

Pirmiausia reikia paruošti nagus. Tinkamas nagų paruošimas yra pagrindinis dalykas, kurį būtina atlikti, kad gelinis lakas ilgai laikytųsi. Prašome atidžiai perskaityti visus žemiau aprašytus veiksmus ir kruopščiai juos atlikti. Bet kokie riebalų ar nešvarumų likučiai ant nagų lems Shield Gel Polish gelinio lako lupimąsi ir atšokimą nuo jų.

PASIRUOŠIMAS

 1. Nuvalykite nagų laką ir pašalinkite nuo nagų visus riebalus ar drėgmę. Tam naudokite vatos tamponą, suvilgytą Di-Tac Cleanser valikliu, kruopščiai trindami nago paviršių, kol jis taps švariu. Įsitikinkite, kad švariai nuvalėte visą nago paviršių, itin odelių zonoje ir nagų pakraščiuose.
 2. Nagų dilde Funny Penguin švelniai nudildykite nagų paviršių. Kruopščiai nudildykite visą nago paviršių, didelį dėmesį skirdami odelių zonai ir nagų pakraščiams, kaip tai darėte valydami nagus. Jei reikia, formuokite nagus su balta dilde White Turtle.
 3. Dulkes nuvalykite tik Di-Tac Cleanser valikliu suvilgyta nesipūkuojančia servetėle. Nelieskite nagų paviršiaus pirštais, nes ant jų gali būti likę riebalų likučių, kurie pateks ant nagų paviršiaus.

LAKAVIMAS

 1. Pradėkite nuo nago plokštelės nuriebalinimo, padengdami visus nagus Dehydrator priemone. Leiskite priemonei keletą sekundžių išdžiūti.
 2. Padenkite visus nagus sukibimą gerinančia priemone Primer, neliesdami odelių ar pirštų odos. Leiskite priemonei keletą sekundžių išdžiūti.
 3. Pradėkite lakuoti kairės rankos nagus, užtepdami labai ploną sluoksnį gelio lako bazės Rubber Base per visą plokštelę ir laisvo nago kraštelio. Stenkitės, kad priemonė nesubėgtų į odeles. Įdėkite nulakuotą ranką į LED lempą 10s. Įsidėmėkite, kad nagų paviršius bus lipnus ir tai yra visiškai normalu – nelieskite jo.
 4. Plonu sluoksniu tepkite pasirinktą gelio lako spalvą Kinetics Shield Gel Polish, ir nepamirškite laisvo nago kraštelio. Įdėkite ranką į LED lempą 30s. Pakartokite procedūrą antrą kartą visiems nagams, kad spalva būtų ryškesnė.
 5. Nulakavę du sluoksnius pasirinktos spalvos ir sustingdę ją lempoje, paimkite viršutinę gelio-lako dangą Extra Gloss Top ir tepkite ją ant visų nulakuotų nagų, nepamiršdami laisvo kraštelio. Dėkite ranką į LED lempą 30s.
 6. Kai atliksite visus žingsnius, suvilgykite nesipūkuojančią servetėlę su lipnumo valikliu Di-Tac Cleanser ir valykite kiekvieną nagą braukdami nuo odelių link laisvo nago krašto, taip pašalinsite lipnų sluoksnį. Paimkite švarią nesipūkuojančią servetėlę, suvilgykite valikliu ir dar kartą nuvalykite kruopščiai visus nagus, kad viršutinė danga spindėtų.
 7. Visus aukščiau aprašytus veiksmus atlikite lakuodami dešinės rankos nagus. Kai atliksite, procedūra bus baigta ir jūs galėsite džiaugtis puikiu Shield Gel Polish manikiūru.

SVARBŪS PATARIMAI

Nagų paruošimui nenaudokite įprasto nagų lako valiklio. Paprasto nagų lako valiklio sudėtyje yra vandens ir aliejų, kurie lieka ant nago paviršiaus ir tampa gelinio lako lupimosi priežastimi. Naudokite tik Red Lizard valiklį, kurio sudėtyje yra 97% tirpiklių, tuomet pasieksite tobulą rezultatą.

Paruošę nagus geliniam lakavimui, nelieskite jų savo pirštais. Ant jūsų pirštų yra riebalų likučių ir jeigu jie pateks ant nago paviršiaus, tai gelinis lakas gali greičiau pradėti luptis. Jeigu netyčia palietėte pirštu savo nagą – nepergyvenkite. Tiesiog sudrėkinkite nesipūkuojančią servetėlę su lipnumo valikliu Di-Tac Cleanser ir nuvalykite nagą dar kartą. Dabar jūsų nagai paruošti geliniam lakavimui Shield Gel Polish geliniu laku.

PAŠALINIMAS

 1. Norėdami lengvai pašalinti gelinį laką nuo savo nagų, naudokite specialią foliją ir Red Lizard valiklį.
 2. Nago blizgų paviršių nudildinkite su Kinetics Zebra Ziggy dilde kol jis taps matinis.
 3. Sudrėkinkite vatos tamponėlį Red Lizard valikliu.
 4. Vatos tamponėlį dėkite ant geliniu laku nulakuoto nago, įsitikindami, kad jis uždengia visą nago paviršių. Labai svarbu, kad sudrėkintas vatos tamponėlis liestųsi su gelinio lako danga.
 5. Suėmę foliją už kraštelių, apvyniokite ją aplink pirštą ir užlenkite folijos galiuką ties piršto galu, visiškai paslėpdami jį.
 6. Taip folija apvyniokite visus 10 pirštų ir palaikykite apie 10 minučių.
 7. Nuimkite foliją nuo pirštų ir apelsinmedžio lazdele švelniai nuvalykite nuo nagų atšokusį gelinį laką.
 8. Jeigu gelinį laką sunku nuvalyti, apvyniokite pirštą folija ir palaikykite dar 3 – 5 minutes. Gelinio lako pašalinimas gali trukti šiek tiek ilgiau, jei tai atliekate vėsioje patalpoje arba nagai yra ploni ar pažeisti.
 9. Nuvalę visus nagus, jų paviršių švelniai nudildykite Funny Penguin dilde.
 10. Patepkite rankas Kinetics Hands and Body Lotion. Ši priemonė sudrėkins nagus ir odeles, padėdama atstatyti jų natūralų drėgmės balansą.

Štai ir tobulo manikiūro receptas. Dabar vėl galėsite džiaugtis tvarkingais dailiais nagučiais net keletą savaičių!

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2021.