Infraraudonųjų spindulių nauda plaukams

Siūlome Jums susipažinti su inovatyviomis technologijomis paremtais plaukų formavimo prietaisais su infraraudonaisiais spinduliais. 

Kas yra infraraudonieji spinduliai ir kam jie naudojami?

Infraraudonieji spinduliai – tai elektromagnetinių bangų rūšis. Didžiausias infraraudonųjų spindulių šaltinis yra saulė. Infraraudonųjų spindulių mes nematome, tačiau jaučiame juos kaip šilumą. Ši šiluma – tai natūraliausia šildymo forma žemėje. Infraraudonųjų spindulių energija yra labai naudinga žmogaus organizmui. Kinijoje infraraudonieji spinduliai buvo pradėti naudoti gydymo tikslais 5000 - 3000 metų prieš Kristų. Medicinoje yra plačiai taikomos infraraudonųjų spindulių lempos, čiužiniai, saunos bei kitokie prietaisai, kurie padeda žmonėms, kenčiantiems nuo įvairių negalavimų (pvz.: artritas, sąnarių skausmai, sausgyslių pažeidimai). Gerindami kraujotaką, šie spinduliai taip pat pagerina ir smegenų darbą, medžiagų apykaitą, pagreitina žaizdų gijimą, gerina širdies bei kitų organų darbą. 

Infraraudonųjų spindulių įtaka mūsų sveikatai

Infraraudonųjų spindulių terapija turi didžiulį poveikį mūsų sveikatai ir grožiui, tiek gydant įvairias odos problemas, tiek atliekant įvairias plaukų terapijas ar naudojant plaukų formavimo prietaisus namuose. Atliekant atstatomąsias plaukų procedūras su infraraudonaisiais spinduliais, suaktyvinama galvos odos kraujotaka. Tai savo ruožtu paskatina greitesnį plaukų augimo ciklą, taigi plaukai tampa tvirtesni ir tankesni. 

 Plaukų augimo ciklai

 Plaukai per savo gyvavimo laikotarpį pereina tris augimo stadijas: aktyvaus augimo, pereinamąją bei ramybės. Aktyvaus augimo fazė tęsiasi keletą metų, pereinamoje stadijoje plaukai nustoja augti, tačiau dar neiškrenta, o ramybės fazėje ima formuotis naujas plaukas. Atstatomųjų procedūrų metu, infraraudonieji spinduliai padeda atkurti pažeistus plaukų audinius ir stimuliuoja kraujotaką plaukų šaknyse. Tai užtikrina geresnį plaukų maitinimą ir pagerina jų būklę – plaukai tampa stipresni, tvirtesni, labiau blizga.

Jeigu Jūsų plaukai yra dažyti, chemiškai pažeisti ar linkę šiauštis, pagalbą jiems galite suteikti ir namuose, naudodami kasdieniais prietaisais su infraraudonaisiais spinduliais – tokiais kaip plaukų tiesintuvai, formuotuvai bei džiovintuvai. 

Plaukų formavimo prietaisai su infraraudonaisiais spinduliais

Naudodami plaukų tiesintuvus su infraraudonųjų spindulių technologija ne tik suformuosite norimą šukuoseną, tačiau ir suteiksite plaukams minkštumo bei žvilgesio. Infraraudonųjų spindulių technologijos dėka, šiluma prietaisuose yra paskirstoma tolygiai, o plaukuose išlaikoma drėgmė, tokiu būdu užtikrinant jų apsaugą formavimo metu. Dėl unikalaus infraraudonųjų spindulių poveikio plaukai yra suformuojami apsaugant juos nuo ilgalaikio karščio daromos žalos ir kutikulės pažeidimų, tokiu būdu išryškinant jų natūralų spindesį. Plaukai šukuosenos formavimo metu yra puoselėjami, neišsausėja bei apsaugomi nuo lūžinėjimo. Taip pat, puoselėjama dažytų plaukų spalva.

Plaukų džiovintuvai su infraraudonaisiais spinduliais stimuliuoja pažeistus plaukų folikulus ir padeda išslinkusiems plaukams ataugti greičiau. Plaukai tampa stipresni, tvirtesni bei tankesni. 

Jeigu Jums neseniai buvo atlikta atstatomoji plaukų procedūra (plaukų gydomoji procedūra, botokso procedūra, plaukų tiesinimo procedūra, plaukų plazmos procedūra ir pan.) - prietaisai su infraraudonųjų spindulių technologija padės išsaugoti rezultatą dar ilgiau bei mėgautis išpuoselėtais, spindinčiais bei sveikai atrodančiais plaukais. 

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.