Jūsų pagrindinių grožio procedūrų kalendorius. Kūno odos priežiūros trejybė

Laikykitės mūsų profesionalios grožio priežiūros rutinos, kad išliktumėte nuostabi nuo galvos iki kojų. Kadangi dar tik sausis, tai puikus metas suplanuoti grožio priežiūros rutiną visiems metams. Nepriklausomai nuo to, ar norite sužinoti sveikų žvilgančių plaukų paslaptį, ar kovojate su sausos odos problemomis, parodysime Jums lengviausią ir veiksmingiausią būdą kaip įtraukti reguliarias grožio priežiūros procedūras į savo tvarkaraštį niekur neišeinant iš namų. Tiesiog vadovaukitės dienai, savaitei, dviem savaitėms ir mėnesiui sudarytu grafiku, kad džiaugtumėtės puikiai atrodančiais, prižiūrėtais veidu, kūnu ir plaukais. Pradėkite jau dabar! Pirmiausiai aptarsime kūno priežiūros rutiną. 

Įsiminkite kasdieninę kūno odos priežiūros trejybę: kūno šveitimas, dušas ir drėkinimas. Kaip dažnai reikėtų atlikti šveitimo procedūrą? Atsakymas: kasdien. Kasdienė rutina neturėtų apsiriboti dušu ir brūkštelėjimu kūno losjonu – turėtumėte pabandyti į kasdienę rutiną įtraukti ir odos šveitimą. Šveitimas yra viena paprasčiausių savarankiškai atliekamų procedūrų, kurios metu nuo odos pašalinamos kenksmingos medžiagos ir negyvos odos ląstelės, tačiau dauguma žmonių neįsivaizduoja, kad ji gali būti itin naudinga arba netgi nežino apie ją! Galvokite, kad ši procedūra yra tokia pat svarbi kaip dantų valymas – ji trunka ne ką ilgiau, tačiau atneša puikios naudos. Išsirinkite tinkamiausią šveitiklį ir pradėkite jau nuo šiandien.

Šveitimas prieš dušą pašalina negyvas odos ląsteles, stimuliuoja kraujotaką ir limfos drenažą. Pradėti procedūrą reikėtų nuo kojų ir kilti link širdies, o po to laikytis įprastinės dušo ir odos drėkinimo rutinos. Šveitimas yra lygios, spuogų nepažeistos odos paslaptis. Labai svarbu nušveisti tas odos zonas, kurios yra sunkiai pasiekiamos. Tarkime nugara. Retkarčiais apsilankykite salone, kad Jums atliktų ir drėkinamąjį masažą, ir šveitimą, kadangi oda ne tik taps nepriekaištingai švari, bet taip pat bus švelni bei pamaitinta.  

Atlikę kasdienę šveitimo procedūrą prauskitės mėgiamu pasirinktu dušo prausikliu, putomis, kietuoju prausikliu ar kas tik Jums labiau prie širdies. Dabartinė pasiūla išties didžiulė ir rinktis tikrai yra iš ko. Bekvapiai, švelnaus ar  charakteringesnio aromato, įvairių konsistencijų, spalvų ir ypatingai dailiose pakuotėse.

Na ir pabaigai – kūno odos drėkinimas.  Vonios ritualus užbaikime švelniai į odą įmasažuodami mėgiamą kūno losjoną, aliejų, putas ar sviestą, kurie pridrėkins, nuramins ir pamaitins odą. Jums telieka pasirinkti mėgiamą priemonės konsistenciją ir aromatą.

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.