Plaukų apsauga nuo šalto žiemos oro

Juk puikiai žinote, kad atšiaurus žiemos oras išsausina ir pažeidžia odą. Tas pats vyksta ir su plaukais. Šaltas, sausas oras ir žvarbus vėjas gali būti sausų, trapių, besišiaušiančių ir skilinėjančių plaukų priežastis. Trūkstant vitamino D, plaukų spalva taip pat gali papilkėti ir išblukti.

Gera žinia ta, kad sveikais, minkštais, žvilgančiais ir nesišiaušiančiais plaukais galite džiaugtis visą žiemą, jei kiekvieną kartą eidami į lauką naudosite apsauginę plaukų priežiūros priemonę nuo saulės spindulių (TAIP! Net ir žiemą būtina nuo jų apsisaugoti!) O dar geriau tai, kad tam neprireiks nė vieno papildomo žingsnio. Naudodami populiariausias BIOTOP daugiafunkces atkuriamąsias ir apsaugines priežiūros priemones, plaukams suteiksite viską, ko jiems reikia.

ŠTAI 5 PATARIMAI, KAIP IŠLAIKYTI SVEIKUS PLAUKUS VISĄ ŽIEMĄ:

1. Rinkdamiesi plaukų priežiūros priemones, skaitykite etiketes.

Ieškokite tokių sudedamųjų dalių kaip bolivinės balandos, saulėgrąžų aliejus, keratinas ir vitaminas E, kurie plaukus aprūpins svarbiausiais vitaminais, aminorūgštimis ir natūraliais aliejais, kad net ir esant sausam orui plaukai būtų minkšti ir žvilgėtų.

2. Sveiki plaukai prasideda nuo kasdienės priežiūros.

Naudokite šampūnus, kondicionierius ir plaukų kaukes su drėkinančiomis ir stiprinančiomis sudedamosiomis dalimis, pavyzdžiui, bolivinėmis balandomis ir keratinu, kad plaukai ir galvos oda būtų sudrėkinti, stiprūs, sveiki ir neišsausėtų, o spalva neišbluktų. Šampūnas „911 Quinoa Shampoo“ pasižymi prisotinta aliejine sudėtimi, kuri puikiai tinka išsausėjusiems plaukams atgaivinti.

3. Išbandykite daugiafunkces nenuplaunamas priemones, kurios puikiai drėkina, glotnina, minkština ir suteikia plaukams žvilgesio bei juos apsaugo.

Purškiamas plaukų serumas „911 Quinoa Serum Spray“ su bolivinėmis balandomis ir saulėgrąžų sėklų aliejumi skirtas visų tipų plaukams. Ryte purkškite ant plaukų ir galvos odos, kad apsaugotumėte nuo žalingo aplinkos poveikio ir neleistumėte jiems išsausėti. Serumas taip pat glotnina plaukų kutikulę, kovoja su šiaušimusi ir suteikia daugiau žvilgesio.

„911 Quinoa All In One“ purškiamoji priemonė su bolivinėmis balandomis ir saulėgrąžų aliejumi skirta visų tipų plaukams. Ši universali ir visapusiškai puoselėjanti purškiamoji priemonė padeda pamaitinti, suminkštinti ir apsaugoti plaukus. Saulėgrąžų aliejus apsaugo nuo žalingų UV spindulių ir suteikia glotnumo bei blizgesio.

Plaukų serumas „007 Keratin Serum“ su keratinu ir ramunėlėmis skirtas storiems, cheminiu būdu sušukuotiems, pažeistiems, sausiems ir šiauštis linkusiems plaukams. Ši drėkinamoji formavimo priemonė naudojama ant drėgnų ir sausų plaukų. Ji glotnina bei drėkina plaukų kutikulę, kovoja su šiaušimusi, pažeidimais ir skilinėjančiais galiukais, kartu užtikrindama apsaugą nuo UV spindulių. Produktas apsaugo nuo išsausėjimo ir spalvos išblukimo bei plaukus padengia apsaugine plėvele, saugančia nuo taršos ir UV spindulių.

Violetinis aliejus plaukams „19 Pro Silver Oil“ su saulėgrąžų aliejumi ir vitaminais A ir E, apsaugantis šviesius, platininius, žilus ir sidabrinės spalvos plaukus bei sruogeles. Šį aliejų įtrinkite į plaukus, kad išvengtumėte žalvarinio atspalvio ir sudrėkintumėte bei apsaugotumėte juos nuo pažeidimų.

4. Silpniems plaukams apsauga gėdos nedaro.

Ypač ploni, retėjantys, šviesinti, cheminiu būdu sušukuoti ar karščiu formuojami plaukai sausuoju metų laiku yra ypač pažeidžiami ir linkę lūžinėti. Norėdami apsaugoti juos nuo vėjo ir žvarbaus oro, papildomai apsigaubkite šaliku arba užsidėkite kepurę.

5. Pažeistiems plaukams atstatyti išbandykite mūsų nuplaunamą atkuriamąjį aliejų „911 Quinoa Rinseable Hair Repair Oil Treatment“ su bolivinėmis balandomis arba nuplaunamą atkuriamąjį aliejų „007 Keratin Rinseable Hair Repair Oil Treatment“ su keratinu. Vos per 5 minutes šie itin veiksmingų formulių produktai praturtins jūsų plaukus baltymais ir drėgme, todėl jie taps stipresni, glotnesni ir žvilgesni.

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.