Atsiskaitymo būdai

Už prekes galite atsiskaityti: elektronine bankininkyste, bankiniu pavedimu, grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele arba panaudodami „Cascada“ dovanų kuponą. 

Elektroninė bankininkystė

Įprastai prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sistemos ir patvirtinkite automatiškai suformuotą mokėjimo už prekes ruošinį.

Bankinis pavedimas

Apmokėjimą už prekes pagal Jums atsiųstą išankstinę sąskaitą galite atlikti pavedimu, sumokėjus pinigus bet kokio banko kasoje arba naudojantis savo internetinės bankininkystės sistema.

Nepamirškite, atlikus apmokėjimą jo kopiją atsiųsti el. paštu: eshop@cascada.lt

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele

Už prekę/-es galite atsiskaityti grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele, jas atvežusiam kurjeriui. Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, prekių pristatymo metu turite turėti tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Papildomas apmokėjimas už atsiskaitymą grynaisiais pinigais nėra skaičiuojamas. Atsiimant prekę/-es iš paštomato galimas apmokėjimas tik mokėjimo kortele.

Kurjerių tarnybos didžiausia surenkama grynųjų pinigų suma yra 1000 Eur. Likusią dalį prašome pervesti bankiniu pavedimu.

Atsiskaitymas „Cascada“ dovanų kuponu

Už prekes galite atsiskaityti „Cascada“ dovanų kuponu. Norėdami „Cascada“ dovanų kuponą panaudoti perkant internetu, prekių krepšelio laukelyje „Nuolaidų kodas“ („Turite dovanų kuponą arba nuolaidos kodą?“) suveskite prašomus duomenis (brūkšninį kodą) ir paspauskite „Naudoti“. 

Jei prekių suma nesiekia dovanų kupono vertės, likutis negrąžinamas. Jei pirkinio suma didesnė negu nurodyta dovanų kupone, trūkstamą sumą reikia primokėti.

Jeigu perkant internetu nepavyko panaudoti dovanų kupono, prašome susisiekti su mumis el. paštu: eshop@cascada.lt , laiške nurodant dovanų kupono brūkšninį kodą. 

Mūsų rekvizitai:

UAB „Krinona”

Adresas: Raudondvario pl. 162, 47174 Kaunas

Įmonės kodas: 134884165

PVM mok. kodas: LT348841610

AB „SEB bankas”

A/S: LT79 7044 0600 0314 0021

Banko kodas: 70440, SWIFT: CBVILT2X

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.