Grožio salonams



Esate profesionalas?
Pasirašykite "Meistro" sutartį ir gaukite profesionalams skirtas kainas ir pasiūlymus.

 

Profesionalo privilegijos:

  • Išskirtinės kainos visoms prekėms.
  • Kiekvieną mėnesį specialūs pasiūlymai profesionalams.
  • Profesionalios konsultacijos su vadybininku.
  • Vadybininko vizitai į saloną.
  • Mokymai, seminarai, kvalifikacijos kėlimo kursai.
  • Greitas prekių pristatymas.
  • Susisiekite su savo regiono vadybininku!

Kilus klausimams, bendras visų regionų vadybininkų el. paštas: salonai@krinona.lt

Gabrielė

+370 602 57897; gabriele@krinona.lt
Vilniaus regionas

Aušra

+370 685 67979; ausrag@krinona.lt
Kauno regionas

Viktorija

+370 655 00506; viktorijan@krinona.lt
Telšių, Mažeikių, Šilutės regionas

Sandra

+370 655 66537; sandrap@krinona.lt
Klaipėdos, Palangos regionas

Elinga

+370 650 14020; elinga@krinona.lt
Šiaulių, Panevėžio, Rokiškio regionas

Gabija

+370 685 09048; gabija@krinona.lt
Prienų, Marijampolės, Alytaus, Druskininkų regionas

Paula

+370 685 65824; paula@krinona.lt
Jurbarko, Kėdainių, Ukmergės, Utenos regionas

Jurgita

+370 663 18044; jurgita@krinona.lt
Klaipėdos, Šilalės, Tauragės, Raseinių regionas

Justina

+370 699 94272; justina@krinona.lt
Jūsų pasiūlymai ir pageidavimai bei įranga salonams

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.