Plaukų garbanojimo žnyplės GHD Oracle GHD1000022169

Plaukų garbanojimo žnyplės GHD Oracle GHD1000022169

Kodas: GHD1000022169
198,75 €
265,00 €
-25%
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę mūsų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • Nemokamas pristatymas perkant nuo 29,00 €
    Nemokamas pristatymas perkant prekių už 29€ ir daugiau
  • NEMOKAMAI pristatysime iki spalio 25 dienos
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Plaukų garbanojimo žnyplės GHD „Oracle“, GHD1000022169, juodos

GHD „Oracle“ plaukų garbanojimo žnyplės pasižymi ypač patogia prietaiso forma, optimalia modeliavimo karščio galia ir pažangiausia patentuota „Curl-zone“ suformuotų garbanų atvėsinimo technologija. Profesionalus fiksavimas užtikrina, kad vos vienu mostu sugarbanosite bet kokių tipų plaukus. Nesvarbu, kurioje galvos vietoje ar kokiu kampu modeliuojate plaukus, jie visuomet bus formuojami per išskirtinės „U“ formos cilindrą ir jūs galėsite tuojau pat džiaugtis idealiomis garbanomis.

Formuokite visų tipų garbanas

Pakreipkite GHD „Oracle“ prietaisą vis kitu kampu ir formuokite įvairiausias, net įnoringiausių klientų poreikius atitinkančias garbanas bei bangas. Rinkitės tarp didelių, mažesnių ar vidutinių, taip pat tvarkingų garbanų.

Optimali garbanojimo temperatūra

Šis modernus prietaisas naudoja optimalią 185°C plaukų garbanojimo temperatūrą. Sumodeliuoti šioje temperatūroje plaukai yra užfiksuojami atvėsinimo zonoje. Fiksavimo etape kieta ir lūži plauko būsena pasikeičia į lanksčią ir elastingą. Tokiu būdu plaukai sugarbanojami jų nepažeidžiant.

4 kaitinimo plokštelės

GHD „Oracle“ turi net 4 plaukų garbanojimui skirtas kaitinimo plokštelės, pagamintas iš aukščiausios kokybės keramikos ir užtikrinančias sveiką plaukų formavimą be jokio vėlimosi.

Unikali „U“ forma

Garbanokite prietaisu bet kurio tipo plaukus ir pasiekite geriausius rezultatus. Tai pasiekti padės išskirtinis „U“ formos garbanojimo cilindras, kuris padės džiaugtis idealiomis garbanomis.

Patentuota atvėsinimo zona

Plaukų garbanojimo žnyplės iš kitų prietaisų išsiskiria patentuota „Curl-zone“ plaukų atvėsinimo zona. Joje užfiksuojamos garbanos ir plaukai apsaugomi nuo trapumo be lūžinėjimo, o jūsų šukuosena atrodo nepriekaištingai.

Plačiau
Tipas Formavimo žnyplės
Prekės toje pačioje kategorijoje
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2021.