Pradinis puslapis
  • Turite klausimų?
  • +370 699 98937
Prekių katalogas
Aromatinė žvakė Heyland & Whittle Gold Classic Sandalwood Oud Candle in A Glass HW267, 230 g

Aromatinė žvakė Heyland & Whittle Gold Classic Sandalwood Oud Candle in A Glass HW267, 230 g

Kodas: HW267
14,40 €
32,00 €
-55%
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę musų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • Iki nemokamo pristatymo trūksta 29,00 €
    Nemokamas pristatymas perkant prekių už 29€ ir daugiau
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Heyland & Whittle“ aromatinės žvakės – tai tradicinis, greitas būdas suteikti savo namams išskirtinį aromatą. Jos yra pagamintos iš unikalaus sojų vaško mišinio, kuris užtikrina tolygų degimą ir taip pat yra draugiškas aplinkai. Malonus „Heyland & Whittle“ žvakių aromatas sukurs jaukią ir atpalaiduojančią namų aplinką.

Aromatinė žvakė Heyland & Whittle „Gold Classic Sandalwood Oud Candle in A Glass“ , 230 g

Aromatinė žvakė Heyland & Whittle „Gold Classic Sandalwood Oud Candle in A Glass“ skleidžia egzotišką ir prabangų aromatą. Jame persipina saldaus, dūmingo agarmedžio bei šilto, žemiško santalo kvapai, su švelniai juntamomis rožių natomis. Tai intensyvus, jausmingas aromatas, pažadinantis Rytų kraštų dvasią.

Naudojimas: siekdami, kad žvakė degtų ilgiau, venkite skersvėjų. Niekuomet nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Žvakei degant stiklas įkaista – nelieskite jo. Visuomet statykite žvakę ant lygaus, karščiui atsparaus paviršiaus. Žvakei degant vaškas suskystėja. Uždegtos žvakės neneškite į kitą vietą. Prieš uždegant, žvakės dagtį patrumpinkite iki 0,5 cm. Degančias žvakes visuomet statykite mažiausiai 10 cm atstumu. Laikykite žvakę vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Atidžiai užgesinkite žvakę. Panaudotą indelį išmeskite į stiklo pakuočių atliekoms skirtą konteinerį.

Plačiau
Prekės toje pačioje kategorijoje
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2020.