Atsiimkite užsakymus saugiai Cascada atsiėmimo punktuose

Pradinis puslapis
  • Turite klausimų?
  • +370 699 98937
Prekių katalogas
Jaunikio pasiruošimas ir šukuosenos formavimas
2020 09 04

page_title

Laura Viz - plaukų stilistė, specializuojasi vyrų plaukų ir barzdų kirpimuose, modeliavime, oficiali Wahl Professional ambasadorė Lietuvoje. Diplomuota įvaizdžio dizainerė („Bogomolov Image School“, Ryga).

Kaip vyrai elgiasi su savo šukuosena prieš vestuves? Jie išlaiko savo stilių, ar keičia šukuoseną, augina plaukus?

Vis dažniau pastebiu, kad vyrai planuodami vestuves, stengiasi truputį atsiauginti plaukus ir kreipiasi į specialistus jau turėdami medžiagos su kuo galima formuoti tinkamą vestuvinį įvaizdį. Dažniausiai stengiamasi išlaikyti tą patį stilių arba artėti maksimaliai prie klasikinio įvaizdžio. Stiliaus keitimas iš klasikos į modernesnius kirpimus prieš vestuves yra retesnis reiškinys, tačiau jei asmuo įprastai vaikšto su labai moderniu kirpimu vis dažniau prieš vestuves stengiamasi grįžti į kuklesnį, paprastesnį įvaizdį.

Tai yra visiškai normalu, nes reikia visada galvoti koks bus požiūris į save, kai tu vartysi foto albumą po keletos metu. Turint labai madingą įvaizdį, po 10 metų tai gali atrodyti juokingai, nes šiuo metu mada keičiasi greitai, ji ateina ir praeina. O klasika visada yra saugus ir niekada iš mados neišeinantis dalykas.

Kada turėtų būti atliktas kirpimas jaunikiui? Diena prieš ceremoniją ar anksčiau? Kaip turėtų būti formuojami plaukai jaunikiui?

Pati kirpimą rekomenduočiau atlikti likus 7-5 dienoms iki vestuvių. Vestuvių dieną ar dieną prieš tikrai nerekomenduoju to daryti, nes gali būti sudirginta oda, atsirasti alerginių reakcijų, kas priklauso ne tik nuo specialisto įgūdžių, bet ir nuo kliento patiriamo streso.

Dėl pačių plaukų formavimo, pastebiu, kad vis daugėja vyrų, kurie vestuvių dieną taip pat atvyksta į saloną susišukuoti. O jeigu vyras linkęs tai pasidaryti pats, tuomet per paruošiamąjį vestuvėms laikotarpį stengiuosi jį išmokyti teisingai išsidžiovinti plaukus, pasirenkame tinkamas formavimo priemones, parodau susišukavimo technikas, kaip ir ką reikia daryti.

Visada vyrų prašau, nepasilikti paskutiniai minutei bandymo susišukuoti, o nuolat bandyti tai daryti, kad vestuvių dieną nekiltų staigmenų ir kokia sruoga nenukristų ten kur nereikia, ko pasekoje būtų sugaištama daug laiko ir sukeltas papildomas stresas.

Vyrams rekomenduoju naudoti „18.21 Man Made“ prekės ženklo priemones, kurių yra gausus pasirinkimas. Norint pasiekti geriausius rezultatus siūlau rinktis pomadą, pastą, vašką ar molį. „18.21 Man Made“ priemonės ne tik suskirstytos pagal šukavimo stilius, tačiau turi du ryškius ir netikėtus kvapus – Sweet Tobacco ir Spiced Vanilla.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį tvarkant plaukų augimo liniją prie marškinių?

Labai svarbu atsižvelgti į apykaklės aukštį ir sutvarkyti kaklo zoną per du pirštus žemiau nuo aukščiausios marškinių apykaklės vietos, kad nebūtų išlindusių plaukų. Šioms zonoms tvarkyti aš visada renkuosi WAHL Professional „Beret“ trimerį, kuris paruošia plaukus pilnam nuskutimui. Darbą visada užbaigiu su Wahl Professional „Finale“ skutimo mašinėle, kuri užbaigia kirpimą palikdama visiškai švarią odą. Dėl paauksuotos folijos, mašinėlė nesukelia jokių alerginių reakcijų. Taip pat pasidomėkite, kuo bus apsirengęs kitą šventės dieną ir atitinkamai pagal tai sutvarkykite kaklo zoną. Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į priekinę kaklo zoną, kad neišlįstu krūtinės plaukai.

Kokie kirpimo stiliai vyrauja tarp jaunikių? Jie renkasi klasiką, ar yra tokių, kurie ryžtasi ir drąsesniems įvaizdžiams?

Dažniausiai tai yra klasika. Jei ryžtamasi eksperimentams, nuo jų pati bandau atkalbėti, nes, kaip ir minėjau, reikėtų visada pagalvoti kaip save matys po kelių metu ir atsižvelgti į tai, kad mada yra laikina.

Ar pastebite jaunikių jaudulį prieš vestuves? Kaip turėtų bendrauti specialistas su jaunikiu prieš svarbią dieną?

Tikrai taip. Jaunikiai tikrai ne mažiau jaudinasi negu jaunosios, ir jiems tikrai lygiai tiek pat rūpi jų įvaizdis. Tačiau, be abejo, vyrai stengiasi to neparodyti. Specialistams siūlyčiau tą dieną neuždavinėti nereikalingų klausimų ar stengtis palaikyti pokalbį apie nieką, ar pasakoti juodo humoro juokelius, ypač susijusius su santuoka. Jie turi galybę minčių savo galvoje tą dieną ir dažniausiai tokie kalbėjimai juos tik erzina. Siūlyčiau tą dieną palikti susikaupimui ir kalbėti tik tiek, kiek nori pats klientas. O išleidžiant, būtinai motyvuojančiai nuteikti, pasakyti komplimentą ir palinkėti, kad ši diena būtų be streso.

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2021.