Pradinis puslapis
Prekių katalogas
Apie „Macadamia“ plaukų dažus: kaip teisingai naudoti?
2020 09 04

page_title

Pristatysime Jums kaip taisyklingai naudoti „Macadamia“ plaukų dažus namuose, kad netektų nusivilti.

„Cascada Professional” parduotuvėse ir internetinėje parduotuvėje www.cascada.lt plaukų dažus galite pasirinkti iš plataus asortimento. Į ką Jums reikėtų atkreipti dėmesį? Svarbiausia tinkamai išsirinkti norimą plaukų spalvą ir oksidantą. Būtina vadovautis dažuose esančia instrukcija kaip tinkamai maišyti oksidantą su dažais.

Šį kartą išbandome „Macadamia“. Taip pat, po plaukų dažymo rekomenduojama naudoti spalvą tausojančias priemones, pvz.: „Macadamia Rejuvenating Shampoo“, kad Jūsų norimas rezultatas išliktų kuo ilgiau. Po dažymo plaukus drėkiname ir maitiname su „Macadamia Deep Repair Masque“ kauke. Norintiems atlikti šaknų dažymą tamsiems ir šiek tiek žilstelėjusiems plaukams naudojame „Macadamia Oil Cream Color“ dažų 6.4 numerį ir 6 % oksidantą.

Dažus maišome santykiu 1 prie 1.5. Dažymui mums reikės dar kelių priemonių:

  • pirštinių;
  • indelio dažams maišyti;
  • šukų;
  • plaukų dažymo šepetėlio;
  • plaukų segtukų.

Nepamirškite naudoti apsauginės ampulės ir saugoti savo plaukus dažymo metu. Šį kartą naudojome „DSD Fresh Cells“ ampulę. Kaip ją naudoti? Susimaišome dažus, oksidantą ir supilame DSD ampulę. Paruoštus dažus tepame ant visų plaukų šaknų. Tam mums prireiks pirštinių ir šepetėlio dažų tepimui. Dažus laikome 30 min, tuomet plaukus gerai iššukuojame šukomis ir dar 15 minučių palaikome. Gerai išskalaujame plaukus. Tam naudojame „Macadamia“ šampūną be druskų ir „Macadamia“ drėkinančią kaukę. Plaukus išdžioviname džiovintuvu. Viskas! Dabar galime džiaugtis gražiais, žvilgančiais ir pamaitintais plaukais.

Visas naudotas priemones galite rasti www.cascada.lt ir „Cascada Professional” fizinėse parduotuvėse.

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2021.