Pradinis puslapis
  • Turite klausimų?
  • +370 699 98937
Prekių katalogas
Grožio salonams

Esate pasirašę „Meistro“ sutartį? Susisiekite su savo regiono vadybininku!

Bendras visų regionų vadybininkų el. paštas: salonai@krinona.lt

Vaiga

8 602 57897; vaiga@krinona.lt
Vilnius, Švenčionys, Širvintos, Rudamina, Visaginas, Ignalina, Zarasai, Žiežmariai, Anykščiai, Utena, Molėtai, Elektrėnai, Trakai, Kaišiadorys

Vaida

8 685 67979; vaidav@krinona.lt
Kaunas, Garliava, Akademija, Raudondvaris, Domeikava, Giraitė, Lapės, Noreikiškės

Diana

8 663 14370; dianas@krinona.lt
Kauno regionas - manikiūro meistrams ir kosmetologams

Greta

8 685 09048; gretak@krinona.lt
Marijampolė, Tauragė, Kazlų Rūda, Vilkaviškis

Dovilė

8 685 65824; dovile@krinona.lt
Prienai, Birštonas, Alytus, Lazdijai, Veisiejai, Druskininkai, Kėdainiai, Jonava, Ukmergė, Raseiniai, Šakiai

Sandra

8 655 66537; sandrap@krinona.lt
Klaipėdos apskritis

Viktorija

8 655 00506; viktorijan@krinona.lt
Plungė, Telšiai, Rietavas, Gargždai, Šilutė, Priekulė, Neringa

Elinga

8 650 14020; elinga@krinona.lt
Panevėžys, Šiauliai, Biržai, Kelmė, Radviliškis, Rokiškis, Pakruojis, Joniškis, Kupiškis, Akmenė, Šilalė, Mažeikiai

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2020.