Kvepalų plaukams rinkinys Herra Oriental Velvet Duo Set HERRA72037, apsaugantys bei drėkinantys plaukus, 50 ml + 10 ml

Kvepalų plaukams rinkinys Herra Oriental Velvet Duo Set HERRA72037, apsaugantys bei drėkinantys plaukus, 50 ml + 10 ml

Kodas: HERRA72037
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę mūsų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • Nemokamas pristatymas perkant nuo 29,00 €
    Nemokamas pristatymas perkant prekių už 29€ ir daugiau
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Atgaivinkite savo plaukus su Herra plaukus apsaugančiais kvepalais „Oriental Velvet“. Su gaiviu aromatu būsite nukeliami į paslaptinguosius Rytų kraštus!


Herra – tai naujoviška plaukų apsaugos priežiūra. Šie kasdieninei plaukų priežiūrai skirti kvepalai ne tik suteikia plaukams aromatą, kuris išlieka visą dieną, tačiau ir apsaugo, maitina plaukus bei padeda išlaikyti suformuotą plaukų formą. Jie tinka visiems plaukų tipams.

„Oriental Velvet“ kvepalai puikiai tinka visiems gyvenimo atvejams, nesvarbu kur būtumėte - namie, darbe ar paplūdimyje. Paprasčiausiai užpurkškite šių kvepalų ant plaukų ir atgaivinkite bei atnaujinkite savo suformuotus plaukus!

„Oriental Velvet“ kvepalai plaukams atsiskleidžia gaiviu bergamočių, mandarinų, obuolių bei slyvų aromatu, kuris susipina su jazminų, rožių ir nerolių eterinio aliejaus kvapais. O šie aromatai tarpusavyje persipina su santalmedžio, vanilės, gintaro bei muskuso aromatais.

„Oriental Velvet“ plaukų kvepalai apsaugo jūsų plaukus nuo kasdienės žalos, kurią sukelia ultravioletiniai spinduliai, užterštumas, maisto kvapai, dūmai, oro kondicionieriai, patalpų šildymas ar kūno prakaito kvapas.

Naudojimas: papurkškite kvepalus 2-3 kartus ant plaukų 25-30 cm atstumu. Jeigu reikia purkškite kvepalus kas 2-3 valandas arba kai norite maksimaliai apsaugoti plaukus nuo išorinių aplinkos veiksnių.


Žavėkite aplinkinius savo plaukų grožiu ir išskirtiniu aromatu.

Plačiau
  • Respublikos 6a Cascada, Telšiai

    Tel. +370 682 61631
    Darbo laikas: I - V 9:00 - 18:00, VI 9:00 - 15:00, VII Nedirba

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2021.