Kvepalų plaukams rinkinys Herra Arabia Duo Set HERRA72039, apsaugantis ir drėkinantis plaukus, 50 ml + 10 ml

Kvepalų plaukams rinkinys Herra Arabia Duo Set HERRA72039, apsaugantis ir drėkinantis plaukus, 50 ml + 10 ml

Kodas: HERRA72039
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę mūsų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • Nemokamas pristatymas perkant nuo 29,00 €
    Nemokamas pristatymas perkant prekių už 29€ ir daugiau
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Atgaivinkite savo plaukus su Herra plaukus apsaugančiais kvepalais „Arabia“. Kvepalai plaukams atsiskleidžia turtingu miško kvapų mišiniu.


Herra – tai naujoviška plaukų apsaugos priežiūra. Šie kasdieninei plaukų priežiūrai skirti kvepalai ne tik suteikia plaukams aromatą, kuris išlieka visą dieną, tačiau ir apsaugo, maitina plaukus bei padeda išlaikyti suformuotą plaukų formą. Jie tinka visiems plaukų tipams.

„Arabia“ kvepalai puikiai tinka visiems gyvenimo atvejams, nesvarbu kur būtumėte - namie, darbe ar paplūdimyje. Paprasčiausiai užpurkškite šių kvepalų ant plaukų ir atgaivinkite bei atnaujinkite savo suformuotus plaukus!

„Arabia“ kvepalai plaukams atsiskleidžia turtingu miško kvapų mišiniu, kuriame susijungia kardamono, pipirų ir raudonmedžio aromatai su dūmų kvapą turinčiais agarmedžio, santalmedžio ir vetiverijų aromatais. O visi šie kvapai puikiai dera su subtiliais gintaro, tonka pupelių bei vanilės aromatais, taip suskurdami šį modernų bei atgaivinantį plaukų kvepalų aromatą.

„Arabia“ plaukų kvepalai apsaugo jūsų plaukus nuo kasdienės žalos, kurią sukelia ultravioletiniai spinduliai, užterštumas, maisto kvapai, dūmai, oro kondicionieriai, patalpų šildymas ar kūno prakaito kvapas.

Naudojimas: papurkškite kvepalus 2-3 kartus ant plaukų 25-30 cm atstumu. Jeigu reikia purkškite kvepalus kas 2-3 valandas arba kai norite maksimaliai apsaugoti plaukus nuo išorinių aplinkos veiksnių.


Žavėkite aplinkinius savo plaukų grožiu ir išskirtiniu aromatu.

Plačiau
  • Respublikos 6a Cascada, Telšiai

    Tel. +370 682 61631
    Darbo laikas: I - V 9:00 - 18:00, VI 9:00 - 15:00, VII Nedirba

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2021.