Pradinis puslapis
  • Turite klausimų?
  • +370 699 98937
Prekių katalogas
Gelio efekto lipdukai nagams Dashing Diva Gloss Color Gel Nail Strips Poppy Power GCU05, 27 vnt.

Gelio efekto lipdukai nagams Dashing Diva Gloss Color Gel Nail Strips Poppy Power GCU05, 27 vnt.

Kodas: GCU05
9,90 €
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę musų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • Iki nemokamo pristatymo trūksta 29,00 €
    Nemokamas pristatymas perkant prekių už 29€ ir daugiau
  • Pristatysime iki kovo 2 dienos
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Gelio efekto lipdukai nagams Dashing Diva Gloss Color Gel Nail Strips Poppy Power, 27 vnt.

Inovacija nagų pasaulyje! Ilgalaikiai gelio efekto lipdukai nagams, kurie užtikrins nepriekaištingą manikiūrą net iki 2 savaičių. Lengva ir greita paruošimo procedūra - nereikalaujanti daug pastangų, leis kiekvienai namuose turėti nagus, kaip po grožio salono!

Paruošimo eiga:

1. Nusiplaukite rankas su muilu ir šiltu vandeniu tam, kad pašalinti dulkeles ir nešvarumus nuo nago plokštelės. Gerai nusausinkite. Suformuokite norimą nago formą ir atstumkite odeles. Nuriebalinkite nagus valikliu su acetonu. Prieš procedūrą nagai turėtų būti visiškai sausi.

2. Išsirinkite tinkamą lipduko dydį kiekvienam nagui. Tinkamam dydžiui lipdukas neturėtų būti didesnis nei nago plokštelė ir nesiliesti su odelėmis, bei nago šonais. Tuomet švelniai atlipinkite lipduką nuo skaidrios plėvelės. Patarimas: 1. Jei neišsirenkate tarp dviejų dydžių – geriau rinkitės mažesnį, tai užtikrinsite, kad lipdukas gerai prilips. 2. Lipdukui paimti naudokite pincetą – taip lengvai jį atlipinsite, ir nesugadinsite lipnaus ploto.

3. Klijuokite lipduką per nago plokštelės centrą, pradėdami nuo odelių linijos iki nago krašto. Prispauskite jį per centrą, ir prispauskite šonus. Įsitikinkite, kad lipdukas niekur nesiliečia su oda.

4. Su balta dildės puse užlenkite likusią nepanaudotą dalį žemyn, laikydami ją vertikaliai, o ne pakreiptą, tuomet apsukite dildę ir tokiu pačiu principu nudildžiuokite nereikalingą lipduko likutį. Tuomet dar kartą su balta dildės puse sulyginkite nago galiuką. Patarimas: 1. Jei užklijavus lipduką jis lieka labai ilgas, patrumpinkite jį žirklutėmis ir pereikite įprastai prie 4 žingsnio. 2. Kad, lipdukai gerai priliptų ir laikytųsi, rekomenduojama mažiausiai 1 valandą nešlapinti rankų ir netepti riebiomis priežiūros priemonėmis.

Kaip pašalinti lipdukus:

1. Užlašinkite ant nago plokštelės ir į odeles nagų aliejuko arba acetono, tuomet su mediniu pagaliuku, jį užkišę už lipduko, bandykite jį lėtai atkelti. Jei ant nago lieka klijų, tiesiog nuvalykite juos su vatos tamponėliu ir acetonu.

DĖMESIO: Nebandykite lipduko nuplėšti staigiu judesiu ar per jėgą, taip rizikuojate pažeisti nago plokštelę.

Plačiau
Atsiprašome. šiuo metu nėra informacijos apie šios prekės likutį.
Prekės toje pačioje kategorijoje
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2021.