Pradinis puslapis
  • Turite klausimų?
  • +370 699 98937
Prekių katalogas
Kvapų namams rinkinys Heyland & Whittle Festive Spice Fragrance Gift Box HW686, rinkinį sudaro: aromatinė žvakė, purškiamas kvapas namams, 13 ml, ir kvapas namams su lazdelėmis, 50 ml

Kvapų namams rinkinys Heyland & Whittle Festive Spice Fragrance Gift Box HW686, rinkinį sudaro: aromatinė žvakė, purškiamas kvapas namams, 13 ml, ir kvapas namams su lazdelėmis, 50 ml

Kodas: HW686
12,50 €
25,00 €
-50%
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę musų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • Iki nemokamo pristatymo trūksta 29,00 €
    Nemokamas pristatymas perkant prekių už 29€ ir daugiau
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Kvapų namams rinkinys Heyland & Whittle „Festive Spice Fragrance Gift Box“, HW686, rinkinį sudaro: aromatinė žvakė, purškiamas kvapas namams, 13 ml, ir kvapas namams su lazdelėmis, 50 ml

Aromatinė žvakė Heyland & Whittle „Festive Spice“, 35 g

Heyland & Whittle „Festive Spice“ aromatinė žvakė skleidžia nuostabų, lengvą, aromatą, kuris švenčių laukimą padarys dar įsimintinesnį.

Heyland & Whittle“ aromatinės žvakės – tai tradicinis, greitas būdas suteikti savo namams išskirtinį aromatą. Jos yra pagamintos iš unikalaus sojų vaško mišinio, kuris užtikrina tolygų degimą ir taip pat yra draugiškas aplinkai. Malonus „Heyland & Whittle“ žvakių aromatas sukurs jaukią ir atpalaiduojančią namų aplinką.

Purškiamas kvapas namams Heyland & Whittle „Festive Spice“, 13 ml

Šventinę nuotaiką keliantis aromatas sužadins išskirtinius prisiminimus iš puikiausių jūsų švenčių ir padės sukurti nepakartojamą atmosferą.

Naudojimas: purkškite į orą ir mėgaukitės nepamirštamu aromatu.

Heyland & Whittle“ namams skirti kvapai – tai puikus ir stilingas būdas suteikti savo namams išskirtinį aromatą ir juo mėgautis kiekvieną dieną. Neįprastą ir rafinuotą svetingumo atmosferą sukuriantys „Heyland & Whittle“ namų kvapai akimirksniu sužavės Jūsų svečius ir sukurs namuose ypatingą nuotaiką.

Kvapas namams su lazdelėmis Heyland & Whittle „Festive Spice“, 50 ml

Kvapas namams Heyland & Whittle „Festive Spice“ – tai nuostabus apelsinų ir citrinų aromatas, papildytas šventinių prieskonių, kedro ir pačiulių aromatinėmis natomis. Šis įsimintinas kvapas primins jums praėjusias šventes ir sukurs nepakartojamą nuotaiką bei atmosferą namuose belaukiant švenčių.

Naudojimas: lazdeles įmerkite į buteliuką ir malonus aromatas pasklis po Jūsų namus. Norėdami intensyvesnio kvapo, retkarčiais lazdeles iš buteliuko išimkite ir apverskite. Aromatas išlieka keletą mėnesių. Esant poreikiui, priemonę galima papildyti.

Plačiau
Atsiprašome. šiuo metu nėra informacijos apie šios prekės likutį.
Prekės toje pačioje kategorijoje
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2020.