Pradinis puslapis
  • Turite klausimų?
  • +370 699 98937
Prekių katalogas
Plaukų priežiūros priemonių rinkinys Trendy Hair The Princess Box TH13025

Plaukų priežiūros priemonių rinkinys Trendy Hair The Princess Box TH13025

Kodas: TH13025
79,90 €
Į norų sąrašą
Įsigykite prekę musų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • Iki nemokamo pristatymo trūksta 29,00 €
    Nemokamas pristatymas perkant prekių už 29€ ir daugiau
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Trendy Hair“ – tai produktų linija, sukurta vadovaujantis mados guru ir profesionalių kirpėjų patarimais.Šie produktai sujungia senovinius plaukų priežiūros metodus su moderniausiomis tendencijomis ir pasiekimais mados bei technologijų srityse.

„Norime, kad visų moterų plaukai būtų patrauklūs ir žavingi. Siekiame, kad mūsų prekinis ženklas visame pasaulyje būtų tapatinamas su kūrybingumu ir laisve eksperimentuoti. Savo mokslinių tyrimų centre sukūrėme modernią „nanoshell“ technologiją, naudodami tris pagrindinius „Trendy Hair“ produktų formulės ingredientus: keratiną, ženšenį ir Actiscent®. Ši technologija leido pradėti gaminti itin aukštos kokybės produktus plaukams. Formulė, įkvėpta japonų alchemijos tradicijos, buvo sukurta patyrusių mokslininkų komandos.“ - sakė „Trendy Hair“ atstovas.

Trendy Hair“ produktai yra 100% funkcionalūs. Juos sudaro didelės koncentracijos neapdorotos medžiagos, kurios maitina, atstato ir stiprina plaukus bei galvos odą nuo pat pirmojo naudojimo.

Keratinas + ženšenis + Actiscent® = puikus atstatomasis ir kosmetinis poveikis.

Trendy Hair plaukų priežiūros priemonių rinkinys ONLY FOR PRINCESSES

Plaukų priežiūros priemonių rinkinį sudaro:

* Šampūnas plaukams Trendy Hair „Bain“ su grynu keratinu ir ženšeniu, 300 ml

* Kondicionierius plaukams Trendy Hair „Lait“ su grynu keratinu ir ženšeniu, 300 ml

* Kaukė plaukams Trendy Hair „Maskelastic“ su grynu keratinu ir ženšeniu, 500 ml

* Kvapni dulksna plaukams Trendy Hair „Sakura“

* Mėginukų rinkinys - Trendy Hair šampūnas, kondicionierius, kaukė, 3x7 ml


Šampūnas plaukams su keratinu ir ženšeniu Trendy Hair „Bainelastic“ Keratin With Ginseng

Trendy Hair „Bainelastic“ – tai profesionalus šampūnas su gryno keratino koncentratu, ženšenio mikrodalelėmis ir Actiscent® kvapiosiomis medžiagomis. Tinka visų tipų plaukams. Naudojant šį šampūną, plaukai yra efektyviai drėkinami bei atstatomi, tampa pastebimai elastingesni.

Naudojimas: užtepkite nedidelį priemonės kiekį ant šlapių plaukų. Įmasažuokite, kad šampūnas suputotų. Gerai perplaukite vandeniu. Jei reikia – pakartokite.

Kondicionierius plaukams su keratinu ir ženšeniu Trendy Hair „Laitelastic“ Keratin With Ginseng

Trendy Hair „Laitelastic“ – tai naujos kartos intensyvaus poveikio itin lengvas kondicionierius su gryno keratino koncentratu, ženšenio mikrodalelėmis ir Actiscent® kvapiosiomis medžiagomis. Tinka visų tipų plaukams. Naudojant šį kondicionierių, plaukai tampa elastingesni bei labiau žvilga.

Naudojimas: išplovę plaukus šampūnu, užtepkite ant jų kondicionieriaus. Palaikykite 2-3 minutes ir gerai nuskalaukite.

Plaukų kaukė su keratinu ir ženšeniu Trendy Hair „Maskelastic“ Keratin With Ginseng

Trendy Hair „Maskelastic“ – tai pirma profesionali plaukų kaukė su gryno keratino koncentratu, ženšenio mikrodalelėmis ir Actiscent® kvapiosiomis medžiagomis.

Mikroskopiniai keratino milteliai, skystas ženšenis ir natūralūs aktyvieji ingredientai garantuoja 5 minutes trunkančią intensyvią plaukų terapiją.

Grynas keratinas suteikia plaukams lankstumo, drėkina juos ir labai greitai atstato. Skystas ženšenis stimuliuoja plaukų folikulų ląstelių metabolizmą, todėl pailgėja anageninė fazė, plaukai auga greičiau, padidėja jų tūris. Actiscent® kvapiosios medžiagos iš natūralių aktyviųjų ingredientų, tokių kaip Sičuano pipirai ir bukieji puskiparisiai, skatina plaukų augimą. Plaukai pradeda labiau žvilgėti bei tampa elastingesni.

Naudojimas: išplovę plaukus, nusausinkite juos rankšluosčiu. Užtepkite nedidelį (graikinio riešuto dydžio) priemonės kiekį ant delnų ir užtepkite ant plaukų nuo galiukų iki vidurinės dalies ir galiausiai šaknų. Palaikykite apie 5 minutes ir nuplaukite vandeniu. Dar intensyvesnei priežiūrai užtepkite priemonės ant plaukų ir suvyniokite plaukus į šiltą, šlapią rankšluostį. Rekomenduojama naudoti priemonę kartą per savaitę.

Kvapnus keratino ir ženšenio serumas Trendy Hair „Sakuraelastic“ Keratin With Ginseng

Trendy Hair „Sakura Mist“ – tai kasdieniam naudojimui skirtos plaukų kvapiosios medžiagos. Specialiai kasdieniam naudojimui pritaikyta formulė iš keratino, ženšenio ir Actiscent® garantuoja plaukų žvilgesį ir švelnumą, neskatina riebalavimosi ir sulipimo.

Naudojimas: purkškite ant drėgnų ar sausų plaukų, maždaug 20 centimetrų atstumu. Purkškite tiek kartų, kiek pageidaujate. Formuokite plaukus, kaip įprastai.

Plačiau
Prekės toje pačioje kategorijoje
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2020.