Plaukų džiovintuvas Panasonic EHNA67PN825, su nanoe technologija, 2000 W

Plaukų džiovintuvas Panasonic EHNA67PN825, su nanoe technologija, 2000 W

Kodas: PNEHNA67PN825
135,00 €
Į norų sąrašą
-15% nuolaida su kodu SURASK15. Nuolaidos nesumuojamos. Pasiūlymas galioja birželio 17-24 dienomis.
Įsigykite prekę mūsų parduotuvėje: Parduotuvių sąrašas
  • NEMOKAMAI pristatysime iki birželio 25 dienos
  • NEMOKAMAI atsiimkite pasirinktoje parduotuvėje

Panasonic „nanoe™ Hair Care“ serijos plaukų džiovintuvas EH-NA67 neleidžia pažeisti plaukų ir apsaugo galvos odą.

Idealiai tinkama šeimai – ir jūsų vaikų plaukams – mūsų pažangus džiovintuvas turi vibracinį greito džiovinimo antgalį, kuris paskirsto oro srautą, kad būtų išvengta karštųjų taškų. „nanoe™“ technologija apsaugo plaukus nuo pažeidimų, kurie atsiranda šukuojant, ir padaro plaukus glotnesnius ir labiau žvilgančius.

Sukurtas šeimos komfortui ir stiliui

Išvengti karštųjų taškų džiovinant vaiko plaukus gali būti nemenkas iššūkis. Naudokitės unikaliu greito džiovinimo antgaliu, kuris paskirsto oro srautus po plaukus, kad susidarytų mažiau karštųjų taškų ir būtų užtikrintas maksimalus komfortas.

Pamirškite besiveliančius plaukus ir mėgaukitės žvilgesiu

Dėl naudojamos „nanoe™“ technologijos nano dydžio vandens dalelės prasiskverbia į plaukų odeles ir atstato drėgmės balansą.* Tai padeda sumažinti įsielektrinusius, išsipešiojusius ir šerpetojančius plaukus bei atskleisti natūralų blizgesį nuo šaknų iki galiukų.

Plaukų džiovintuvas su „nanoe™“ technologija

„Nanoe™“ sulaiko maždaug 1000 kartų daugiau drėgmės nei jonai. „Nanoe™“ ima daug drėgmės turinčias daleles, kurios yra pakankamai mažos, kad prasiskverbtų į jūsų plaukų šaknis. Papildoma drėgmė padeda apsaugoti plaukus nuo pažeidimų, kurie atsiranda kasdien formuojant ir šukuojant plaukus, padaro plaukus glotnesnius ir labiau žvilgančius.

Visai šeimai pritaikyti plaukų džiovintuvo priedai

Vibracinis greito džiovinimo antgalis patogiam naudojimui Šis ergonomiškas priedas sukuria švelnų ir stiprų oro srautą, kuris greitai išdžiovina plaukus. Ištraukus antgalį, jis švelniai juda, kad automatiškai išvengtų karštų vietų susidarymo ant plaukų ir galvos odos, todėl idealiai tinka vaikams.

Jūsų stilius, jūsų gyvenimo būdas

Pasirūpinkite savo išvaizda naudodami koncentratoriaus antgalį, kuris sutelkia oro srautą, todėl puikiai tinka tiksliam džiovinimui ir formavimui.

Didžiuokitės savo garbanomis

Mūsų difuzoriaus antgalis išsklaido oro srautus laisviau. Plaukų džiovintuvas su difuzoriumi suteikia plaukams tūrio nuo pat šaknų ir pabrėžia garbanotus bei banguotus plaukus.

4 temperatūros / 3 greičio nustatymai

Visi plaukai unikalūs, todėl sukūrėme keturis temperatūros ir tris greičio nustatymus, kurie leis pritaikyti įrenginį prie jūsų plaukų būklės ir stiliaus.

Specifikacijos:

• Temperatūros nustatymai: 4.

• Oro srauto nustatymai: 3.

• Vėsaus oro srautas: yra.

• Laidas: 2,7 m.

• Galia: 2000 W.

• Koncentratoriaus antgalis: 9 mm.

• Vibracinis greito džiovinimo antgalis: yra.

• Difuzorius (sklaidytuvas): yra.

• Matmenys (A x P x G): 23 x 9 x 20 cm.

• Svoris: 547 g.

Plačiau
Prekės toje pačioje kategorijoje
© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.